Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • pojakcs

    senior tag

    Figyelemmel kisértem eme fórumot, és az előző cikkekhez kapcsolódóakat is, mivel érdekelt vagyok a témában. Igen, én használom is a Vodafone gprs internetet, nem csak véleményt mondok róla. :)))
    Tömören ,röviden, ha figyelembe vesszük az ár/minőség/lehetőségek együthatót, én csak örülni tudok ennek a lehetőségnek. Lehet hogy nem tökéletes, lehet hogy sokkal jobb egy adsl vagy bármi más városokban elérhető szélessávú szolgáltatás, de kistelepüléseken ilyen nem terem, és bizony ott is élnek emberek.
    Véleményem szerint a szolgáltatás minősége sokat javult, este is fix 44k letöltési sebességet produkál. A teszt időszak alatt nem így volt, ott bizony voltak holt időszakok.
    Szerintem ez is egy lehetőség, pláne ha nincs ennél jobb, mivel a matáv beintett nekünk, lásd one 150Ft.
    Szeretném, ha ez a topic is inkább a konstruktív ötletekkel lenne teli, nem a kívülállók véleménynyilvánítása az érdeklődésre számottartó ebben a témában.

    Köszönettel: Csaba
    Aki ezért regisztrált

    Üdv: Csaba

  • pojakcs

    senior tag

    válasz tomcs #24 üzenetére

    Konkrétan a Balaton déli partján használom, Balatonmáriafürdőn lakom, Fonyódon dolgozok, + jövök megyek a környéken.
    Gondolom, a Voda ide elég nagy kapacitású rendszert telepített, mivel nyáron is bírnia kell a sokszoros felhasználói létszámot. Ilyenkor ,télvíz idején meg örülünk páran a túlméretezett rendszernek. :)))

    Üdv: Csaba

Aktív témák