Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    őstag

    válasz Adi #21 üzenetére

    Nekem az egyik gépem egy Chieftecben, a másik egy ilyenben van. Természetesen nem egy kategória a kettő, de ez egy egész jó ár/érték arányú ház. Mikor én vettem 16e volt kisker bruttója. Van benne egy 350W-os FSP táp, ami azért nem egy Codegen, a szerelhetősége jó. Szó sincs arról, hogy olyan minőségű lenne, mint a Chieftec, de ajánlható mindenkinek, akinek olcsón kell szellős, gyárilag jó minőségű táppal szerelt ház. (ennek kb fele egy átlagos Codegen pl. És szerintem ez több, mint dupla annyit ér)

    Ja, még valami: a ház hátuljában lévő 12cm-es venti igazi vihart kavar a házban! Bár a vinyókhoz nincs külön hűtés, de csak az a venti hátul (na meg a táp ventije persze) olyan levegőt húz be elölről, hogy a vinyók benne vígan hűvösben üldögélnek. Amit javítanék rajta: az oldallapot jobb lenne, ha ''rázárni'' kellene, nem rácsúsztatni (érthető ez egyáltalán?). Az anyag színe belül olyan izé. Na de sosem nézem... A vinyót tartó műanyag keret egy kicsit rideg, ha egy kicsit ''puhább'' lenne, akkor a vibrációt és a vinyóhangokat hatékonyabban csökkentené (megjegyzem: így sem rossz, de úgy jobb lenne). az alaplaptartóra könnyen rámegy bármilyen hagyományos akár nagy méretü alaplap (na jó, mint kiderült, kivételek azért vannak, de az nem ér :P). Külön érdekes a vinyóra szerelhető fogó, amivel mondjuk rack nélkül is egész könnyű kivenni/visszatenni a vinyót. (másra nem jó). Az oldalán a ''FanDuct'' vagymi hatásos, bár a filtere olyan szúnyogháló méretű, de hatékony!! Az oldallap ''rátolósan'' zárható volta miatt ez a hűtőcső egy kicsit nehezen igazítható rá pontosan a procira, de ez nem vészes. Összeségében egy tényleg elfogadható és főleg szellős ház ez olcsón. Mindenkinek ajánlható szerintem is, akinek nincs pénze (vagy nem szán annyit) Chieftecre, Thermaltake-re vagy CM Stackerre :))

    [Szerkesztve]

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák