Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Dr. Akula #61 üzenetére

    ""OEM hardver jobb minőségű mint a DIY" mese volt a vita tárgya"

    Te valóban ezzel vitázol, önmagaddal, mert itt nem ez volt a téma, hanem az, hogy miben jobb egy brand gép egy Asus alaplapnál. A brand gép esetén egy komplex szolgáltatásról _IS_ beszélünk, hiába nem akarsz erről tudomást venni és az árba ez természetesen bele van építve. Egyebekben, ha már képtelen vagy tágabb keretek között gondolkodni, akkor is igen, a brand hardver minőségibb mert eleve 0/24-re tervezik amit bírnia kell minimum 5 évig, erre vállal garanciát a gyártó, szemben az Asuskáddal, akik a garanciában is kihangsúlyozzák, hogy csak "normál körülmények között", és "normál használt mellett" vállal garanciát, ami napi 8órát jelent, otthoni felhasználás mellett, nem pedig nagyvállalati terhelésen és környezetben!

    "Ez még mindig nem a minőség mértékegysége."

    Aha, bizonyára azért basz*k gariztatni a Geforce-okat bármelyik gyártó, aki bányászaton kapja a felhasználót (és ahol hullanak is ezek a kártyák mint a legyek)! Ezzel szemben egy Quadro-nál alap a 0/24-es teljes terheléses üzem, ahogy a Tesla kártyáknál is, a garancia pedig természetesen erre is vonatkozik!

    "Lehet, de aki dolgozik rajta, az hozzám fordul ha valami baj van vele"

    Akkor nem brand WS-en dolgozik, mert azokat nem egy garázs szerelőnél szokás javíttatni...Ugyebár pont erreől beszélünk itt folyamatosan, hogy a supportot egy ilyen komoly gépnél nem Józsi a hegyről kontárkodja össze egy garázsban!

    "amit látványosan megcáfoltam nektek."

    Aha, hol is? Tehát ha egy fórumon hablatyolsz valamit, az számodra egzakt bizonyíték? Esetleg ha belinkelnél egy hiteles tanulmányt a brand vs. consumer gépek azonos terhelésen és azonos üzemi körülmények közötti felhasználásának hibaarányairól, és abban hiteles módon bizonyítottan az állna, hogy egy brand gép jelentősen többször adja meg magát adott időkeret alatt, mint egy consumer, akkor beszélhetnénk itt egyértelmű és látványos cáfolatról. Az, hogy Te láttál életeben 2db brand gépet amit eleve vallásosan utálsz, majd ebből levezetve beböfögöd ide, hogy fostalicska mindegyik, az nem cáfolat, hanem egy jókora nevetség tárgya!

    "láttál egy doboz HP márkanévvel, eddig még nem kellett szervízbe vinni, ettől azt hiszed hogy akkor már soha nem is fog kelleni, kibír egy atomtámadást is."

    Kérlek idézd ahol azt írtam, "soha nem fog kelleni szervízbe vinni és kibír egy atomtámadást is"! Én pusztán a légből kapott vádjaidra leírtam a saját tapasztalatomat, amit a tizenX éves grafikusi munkám során ezekkel a gépekkel nap-mint-nap tapasztaltam! Persze nem te vagy az egyetlen, aki képtelen szöveget értelmezni, cserébe kiváló érzékkel gyártasz egy saját magad által fiktív módon tovább haluzott, nem létező verziót, amire aztán válaszolsz is...tkp. magadnak...

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák