Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz .LnB #9 üzenetére

    Ránézek a Brave-re akkor. Az @milt azt hiszem nem tolom végig; olyan szinten vagyok a gugli ökosziszténában (mint a fél világ), hogy bele se kezdek átgondolni a lehetőségeim.
    Első pont: droid telefonom van, innentől már mindent is buktam, hacsak nem ugrom ötvenéves fejjel a microG bugyraiba (újra, mert egyszer már azt mondtam akinek hét anyja van, az...).

    Ja, droid. Az utóbbi talán egy-két évben teljesen egyértelmű és igen agresszív a telefon "hallgatózása". Elejtesz egy megjegyzést beszélgetés közben, másnap már a megfelelő reklámok és kereső cikkek jönnek eléd. Gáz? Kurvára. Meg lehet oldani? Igen-igen komplikáltan meg lehet. Inkább beleszarok, nem én fogom megváltoztatni a világ működését...

    Tehát a legfontosabb, amit magánemberként tehetek, megpróbálni tudatosabb létet folytatni (minden téren, de most épp a netről van szó). Ettől még termék maradok, de ahogy a boltban sem akasztom le a kurva nejlonszatyrot két darab barackhoz, ugyanígy igyekszem ésszel kattintgatni, nem ráfüggeni az instára #ésígytovább :)

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák