Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92006144

    törölt tag

    Beszólás On:

    Az előző tesztnél láttátok, hogy valami nem stimmel 9900K játékos (F1) értékeivel, ráadásul ezzel a játékkal csináltátok a fogyasztás méréseket is. Mivel félgőzzel sem megy a proci és a vga, így nem meglepő módon jóval legkevesebbet kért a konnektorból a konkurenciához képest. 2 perc alatt kiszúrtam mezei júzerként.
    Szóval ha látjátok, hogy valami nem jó, akkor miért kell folytatni?
    Most is tökéletesen látszik, hogy valami nem jó azzal a játékkal, mégis ugyanezzel csináljátok a fogyasztás tesztet, hogy véletlenül se lehessen összehasonlítani a konkurenciával.
    Rémisztően süllyed a színvonal, nv középkategóriás vga tesztek a mai napig nem jelentek meg, pedig arra biztosan kíváncsi lenne a nép. Tudom, hogy én leszek a rossz/gonosz/csúnya/sörös/migráncs, amiért szóvá merem tenni, ezzel a fiókkal még prémiumra sem fizettem elő, és ilyen tesztek láttán nem áll szándékomban előfizetni.
    Reményeim szerint kevésbé sértődött válaszadóval lesz szerencsém, ezen oldal hasábjain nőttem fel, és szeretnék még jó sokáig olvasni normális és szakmai cikkeket.
    Talán a legjobb példa ez a random alkatrészekből összerakott gép, amire jött is pozitív visszajelzés egy laikus anyukától (!), de aki már látott gépet, sőt akár még rakott is össze, annak ordít az átgondolatlanság szinte mindenhol. Elvileg pont nektek nem illene félrevezetni a kevésbé hozzáértőket. Persze rá lehet fogni a támogatókra, hogy csak és kizárólag ezzel tesztelhettetek. Mellesleg ez volt PH történelmében az egyetlen AM4 "teszt", ahol 2133 mhz-en mentek ramok.
    Felajánlottam a komplett gépem teszteléshez, egy hónapra a 2400G-t is felajánlottam privátban, még választ sem kaptam.

    Ettől független nem adom fel, hátha egyszer valaki elgondolkozik az eszmefuttatásomon, és nem csak nettó fikát lát.

Új hozzászólás Aktív témák