Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Narasim #38 üzenetére

    "bár nem quake-ezek, azt is nézd!"

    2018 dereka óta nálam is szünet van. Egyrészt a kezem sem bírja már a régi low sens + accelt, átszokni meg nem fogok/akarok, mert aim-heavy vagyok, másrészt meg valahogy most nem hiányzik a kompetitív környezetből eredő stressz (elvárások a teljesítményemmel kapcsolatban, fix online jelenlét adott időpontokban, az adott időpontokkal esedékes kavarás, eseti community dráma stb.). Az utóbbi három évben szinte exkluzívan classic Doom pörög, ha valami rotál, túlnyomórészt Crispy, meg DSDA-Doom alól, és már itt is kezdek kicsit kicombosodni. :D

    dupla katt: Ja, hogy így. Megmondom őszintén, még soha nem hiányoltam ezt a funkciót.

    "a g502x ver köröket az enyéimre?"

    Hát, a szenzor jobb (igaz, a régiekben sem volt ergya, bár a G602 már eléggé koros), a főgombok jobbak (már optomechanikus hibridek), a wirelessek LIghtspeed, mint a G604, asszem a gyári talpak is jobbak, és lényegesen könnyebbek, ami a hétköznapokban is kellemes részlet, nem csak játék közben. A vezetékes verziónál az utóbbi különösen hangsúlyos, mert már "csak" 89 gramm; több, mint 30 grammot (!) fogyott az előző generáció óta, és a wireless non-RGB variáns is megáll 100-nál.

    Itt a hír, amit nemrég lehoztam róla.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák