Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz assemble #191 üzenetére

    * "nincs HDMI", "nem támogatja a bill.-t" - ilyeneket pl így ebben a formában soha nem mondtam, egyiket sem." - assemble


    assemble

    2012-05-27 12:08:20
    Irodai használatra szerintem teljesen alkalmatlan egy iOS eszköz a nyilvánvaló korlátoltságai miatt szoftveres és hardveres téren is.

    vesz pl egy Asus Transformer Prime-ot (vagy Infinity-t, vagy Padfone-t, stb), ami a dobozból kivéve mindent tud, és sokkal többet, mint egy iPad valaha tudhat akár 5 oldalnyi hekkelés után is.

    2012-05-27 16:29:30
    * ezeket amiket itt több oldal hekkelés és tízezres kiegészítők vásárlása után összehoztak, vagy még úgy sem sikerült, sok tablet a dobozból kivéve mind tudja. Konkrétumok kellenek? Billentyűzet, egér támogatás, hdmi kimenet, stb.

    A fájlrendszerból nem tudsz kiolvasni egy fájlt, itt tartanak, ennyit tudnak. Halott dolog az egész.

    2012-05-27 16:54:07
    Ez ki tud olvasni a fájlrendszerből tetszőleges felhasználói fájlt?
    Biztosan nem, ahogy semmilyen 3rd party app nem tud és nem is tudhat ilyet iOS-en.

    2012-05-27 17:53:47
    doksikat vagy bármi mást akarsz szerkeszteni, akkor milyen helyre másolod ahol több program is elérheti? Sehova, mert nincs ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák