Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    Tetszik hogy kb. 2009 óta (ha nem régebben) jósoljátok folyamatosan hogy 1-2 éven belül eljön a heterogén számítás kora és kb. hetente lehozzátok lényegében ugyan azt a cikket. :DDD

    Közben a jövőre kijövő HSA-s cuccok is még butítottak lesznek, arról nem is beszélve hogy amíg csak az AMD tolja nem sokat ér (tudom hogy vannak érdeklődők de konkrét tervek még nem nagyon). Kicsit olyan szaga van nekem mint a tesszellációnak volt, amikor az AMD elsőként beépített valami gyengus próbamegoldást és akkor is ment a nagy csinnadratta meg a tuti techdemók, de végül nem használták semmire. Arról nem is beszélve hogy az egész tesszelláció témát eddig értelmes alkalmazásban még nem láttam, mert macerás dolgozni vele illetve így hogy a gépek egy töredéke tudta(/tudja) csak, nem érte meg. Ebből a szempontból is stimmel a párhuzam, ez nagyjából illik a heterogén számításra is, csak ez nagyobb piac így itt elvétve már azért vannak szárnybontogatások.

    Szvsz amíg nem lesznek értelmes chipek (a jelenlegik nem ilyenek) eléggé elterjedtek a piacon addig nem lesz itt lószar sem, az pedig alsó hangon 3-4 év.

Új hozzászólás Aktív témák