Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik76

    senior tag

    válasz #00137984 #28 üzenetére

    En egy jbl live 650 bt-t hasznalok. Nekem bejon ahogy szol, bar oszinten szolva nem vagyok valami nagyon vajt fulu. Nem azert vettem mert nagyon minosegi hangzasra vagytam, hanem mert a hosszu repulo utak alatt kellett egy noise cancelling megoldas. Na azt tok jol tudja.

    A hang profilt azert en is at allitottam mert alapbol tul sok volt a basszus, ugyhogy ezt kompenzalni kellett. Azota teljesen oke.
    A cikkben emlitett fejest ketszer probaltam. Nem volt rossz, de nagyon neheznek tunt.

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

  • nubreed

    veterán

    válasz #00137984 #22 üzenetére

    Én sok évvel ezelőttig szintén eléggé Sony párti voltam fejesben és fülesben. De aztán épp úgy alakult, hogy tönkrement a fejesem és kellett egy új, és az Amazon a 300$ -os ATH-A700 -at 125$ -ért adta, nagy akció volt. Le is csaptam rá, és nagyon de nagyon jól tettem, imádom, vigyáztam rá, igaz utcára nem hordom, csak otthon, annyi történt vele az évek alatt, hogy tönkre ment a műbőr réteg az eredeti párnán és rendeltem hozzá nem műbőrőset.

    Fülhallgatók tekintetében volt valami brutálisan nagy ugrás igazából, már mint a Sony -khoz képest. Először CKS77 -em in ear bud -om volt, mai napig meg van, egyáltalán nem rossz, de nagyon mély kiemelt. Aztán később vetten ebay -ről egy CKS99 -et. Azóta ez számomra az etalon, hihetetlenül szép hangzása van, sokkal drágább Sony füleseket is porba aláz. Sajnos már hosszú évek óta nem gyártják, már az egyik oldal ki is esik a tokjából, valószínűleg meg tudnám javíttatni, de még nem adtam le javításra. Azóta a Audio Technica is elkurvult, legalábbis in ear bud -ok tekintetében, ez a felső középkategória egyszerűen kipusztult. Vagy túl olcsó szarok vannak a kínálatban vagy brutálisan drága (250$++++) high end cuccok a vezetékesek között, nekem bluetooth -os meg a hátam közepére sem kell, én már csak ilyen régimódi vagyok e tekintetben. Szóval egyelőre fogalmam sincs milyen fülest vehetnék, 250+ $ -t tuti nem adok ki azért egy ilyenért bármennyire is tudom, hogy mennyire jók az Audio Technica cuccok.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák