Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • John Fowler

    tag

    Kár, hogy elsőre (ezt az) Asust kaptatok.
    Az egyszeri ember csak azt látja belőle, hogy a kór2 gyorsabb -igaz hogy többet eszik, drágább, és a Puma memóriasávszélessége meg volt felezve, egyébként a nem szintetikus tesztekben még így is bőven jó-, az üzemidő sem túl sok -igaz hogy elég satnya akksi van benne alapból-, a grafika meg bugos -mert nem ment vele az egymillióéves 3Dmark, amihez egyébként van patch-, és nincs rajta se HDMI se semmi -amire egyébként a chipset képes volna.

    Szóval ázuszéknál sikerült összerakni egy olyan rendszert aminek az előnyeiből kb semmit nem használnak ki -talán az árát kivéve. Nekem úgy rémlik, mintha ők maguk sem lennének tisztában azzal, hogy mihez is kezdjenek ezzel a modellel. Ezt jól szemlélteti az az anomália is, amire Erdőke rámutatott (business kategória lol, ez majdnem olyan mint az adibas sportcipő, ráírni bármit lehet attól még az marad aminek készült)

    off:
    Szerintem aki notit vesz az nem feltétlenül akarja utólag bővítgetni. Magyarul, ha valaki 4 gigával akarja használni a pistát, akkor eleve 4-gyel kéri, és ha a vevőnek nincs speciális kívánsága ezen a téren, akkor illene neki 2x2 gigát adni, mint ahogyan ha 2 gigát kér akkor 2x1-es felosztásban.
    Szerintem.

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Új hozzászólás Aktív témák