- Apple asztali gépek
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Videós, mozgóképes topik
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
syIex
nagyúr
Élőben ez már azért sokkal okésabb méretű mint az elődök kézben, de összességében szerintem van jobb fold a piacon.
Az a baj, hogy szerintem összességében nincsen.

Van véknyabb, van szebb (bár az kinek mi), van jobb kamerás, gyorsabb töltésű, de összességében nincs jobb szerintem! -
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet. Lassan csere érett lesz a Fold 3-am. Fold 5 lesz.
-
Elit3Zotya
addikt
Élőben ez már azért sokkal okésabb méretű mint az elődök kézben, de összességében szerintem van jobb fold a piacon.
-
noPublicFG
senior tag
Ez az AI rajzolgatás, hogy működik, mert nekem nincs ilyen opció, csak kijelölni, eltávolítani, vagy mozgatni tudok elemeket?
-
milkabrams
őstag
Sziasztok! Volt pár érdekesség az s24 ultra képernyőjével. Konkrétan a mura efekt és hogy nem voltak olyan kirobbanóak a színek, mint a korábbi generációknál. Illetve minőségbiztosítási problémák is voltak szép számmal. Ezzel a telefonnal mi a helyzet? Elsősorban a kijelzőre gondolok. Itt is van mura efekt és csíkozódás?
-
Timer
veterán
Ja, csak kérdés, ki akar használni egy telefont 7 évig manapság. Szerintem nem sokan. 5 év ezen a piacon egy generációs ugrás, még ma is, amikor be van lassulva a fejlődés üteme. Néhány évvel ezelőtt 2 éves készülékek is ótvarnak számítottak. Az ilyen vállalásoknak marketing értéke van csak a legtöbb esetben, nagyon kevesen lehetnek, akik tényleg megtartanak egy ilyen vasat napi használatban 7 éven át...
-
Lajmund
őstag
"Kivül is jól használható kijelzővel"... WTF?
Ha normál telefon kijelzőt akarnék akkor normál telefont vennék. Ennek ez a lényege, hogy egy kézzel el tudod navigálni és, ha kell a nagyobb akkor kinyitod és ott az óriás. Ha lenne egy teljes mértékben megfelelő külső kijelző akkor mire kellene a belső, mikor használná bárki azt? Szoftver terén a legjobb a Samsung közelében sincs egy gyártó sem ilyen készülékeknél. PPI terén nekem hibátlan és nem látok "pixeleket"..

Mondjuk az az értelme hogy ha nem egy kényelmes helyen vagy hanem menetközben és akarsz valamit csinálni akkor használhato mint egy sima telefon..
Ha nem látod a különbséget akkor menj el valahova és rakd az 5-6 foldot a v2 mellé és látni fogod. 400vs370 ppi. Ennyi pénzért és ekkora gyártonál szerintem illene a legjobbat hozni formában képernyöben kamerában aksiban és mindenben is nem csak szoftverban. Mert kb csak ezzel tud mindenki érvelni mindenben jobbak a kinaiak torony magasan sajnos. Nekem is bejön a samsung szoftvere de bosszanto hogy már bármelyik kinai kivánatosabb telefont csinál minden téren hardver szinten mint a legnagyobb gyárto. -
Lajmund
őstag
-
syIex
nagyúr
-
klaya86
őstag
A sós kiflit se érezhetem sósnak egy harapás után, csak akkor ha megeszek belőle 10 darabot?
-
syIex
nagyúr
-
klaya86
őstag
A Samsung is tudja, hogy mi lenne a jó út, nyilván azért szélesíti a Foldot generációról generációra. Csak az a baj, hogy kurva kényelmes tempóban. Aztán tetézi több éves kamera rendszerrel, csiga töltéssel stb... Nem hülyék ők, kimaxolják azt, hogy hogyan lehet a lehető legkisebb erőfeszítéssel a legtöbb profitot elérni. Viszont biztos vagyok benne, hogy a Fold 7 már elég nagy durranás lesz,mert a konkurencia már most is éveket vert a Fold6ra és ha a következő generációs Fold is csak fing reszelgetés lenne, akkor az már őskövületként hatna valószínűleg majd a jövőben megjelenő Honor, Oneplus, Xiaomi foldable mellett.
-
klaya86
őstag
-
janeszgol
félisten
Ennyi erővel vehetsz egy tabletet,ha mindenhez nagy képernyő kell neked, meg a két kezed. Tök felesleges egy összecsukott Fold. Nekem egy használható, normális telefon kellene,ami ha kell tabletté minősül, nem pedig egy kis túlzással semmire nem jó keskeny kijelző, ami miatt mindenért nyitogatnám a telefont.
Ott az Oppo Find N2. Nekem pontosan olyan képarányú telefonra lenne szükségem.
A Foldable-nek van értelme, de nem úgy, ahogy a Samsung csinálja. -
syIex
nagyúr
Ennyi erővel vehetsz egy tabletet,ha mindenhez nagy képernyő kell neked, meg a két kezed. Tök felesleges egy összecsukott Fold. Nekem egy használható, normális telefon kellene,ami ha kell tabletté minősül, nem pedig egy kis túlzással semmire nem jó keskeny kijelző, ami miatt mindenért nyitogatnám a telefont.
Használtál már ilyen telefont?
-
soko70
aktív tag
Pont erre gondoltam, a szoftver nem mindegy milyen lehetőséget kínál. De ha jól gondolom a többiek ebben azért el vannak maradva akármilyen csúcs hajtogatós. De ne így legyen, cáfoljatok meg
. Ahhoz mondjuk ismerni kellene a készülékeket. Egy nagy hajtogatós tesztet szívesen olvasnék. Mindig a kamera van fókuszban, de szerintem szoftveres témákkal is lehetne, kinél milyen megoldások léteznek ebben a kategóriában. -
klaya86
őstag
A face átgörgetés, email olvasás vagy böngészés nekem mind tartalom fogyasztás.

Külső kijelzőn face, insta vagy bármi ugyan úgy megoldható. Fold3 óta használok ilyet és kitértem a OnePlus Openre is aminek a külső kijelzője valóban jobb arányú, de a rendszer a OneUI után annyira "visszamaradt", hogy sokáig nem volt meg.
Ennyi erővel vehetsz egy tabletet,ha mindenhez nagy képernyő kell neked, meg a két kezed. Tök felesleges egy összecsukott Fold. Nekem egy használható, normális telefon kellene,ami ha kell tabletté minősül, nem pedig egy kis túlzással semmire nem jó keskeny kijelző, ami miatt mindenért nyitogatnám a telefont.
-
Juhaszatti
addikt
Nem egy valaki használja 7 évig általában. Ennyi idő alatt lehet hogy 3 tulaja is lesz. A lényeg hogy valaki használja még 7 év után is. Nem kell hogy az a valaki az legyen, aki először megvásárolta.
-
syIex
nagyúr
Nekem pl kellene egy Honor felé normális képarányú külső kijelző. Én alapesetben azt használnám. Ha ráérek és van időm, akkor a belsőn menne a média ( film, youtube,game) De pl én minden xar miatt biztosan nem nyitogatnám, egy face gyors átgörgetés, email olvasás, valami gyors böngészés, arra egy normális méretű külső kijelző lenne nekem ideális. Számomra a belső kijelző egy másodlagos, ráérős, tartalom fogyasztós megoldás lenne.
A face átgörgetés, email olvasás vagy böngészés nekem mind tartalom fogyasztás.

Külső kijelzőn face, insta vagy bármi ugyan úgy megoldható. Fold3 óta használok ilyet és kitértem a OnePlus Openre is aminek a külső kijelzője valóban jobb arányú, de a rendszer a OneUI után annyira "visszamaradt", hogy sokáig nem volt meg.
-
klaya86
őstag
"Kivül is jól használható kijelzővel"... WTF?
Ha normál telefon kijelzőt akarnék akkor normál telefont vennék. Ennek ez a lényege, hogy egy kézzel el tudod navigálni és, ha kell a nagyobb akkor kinyitod és ott az óriás. Ha lenne egy teljes mértékben megfelelő külső kijelző akkor mire kellene a belső, mikor használná bárki azt? Szoftver terén a legjobb a Samsung közelében sincs egy gyártó sem ilyen készülékeknél. PPI terén nekem hibátlan és nem látok "pixeleket"..

Nekem pl kellene egy Honor felé normális képarányú külső kijelző. Én alapesetben azt használnám. Ha ráérek és van időm, akkor a belsőn menne a média ( film, youtube,game) De pl én minden xar miatt biztosan nem nyitogatnám, egy face gyors átgörgetés, email olvasás, valami gyors böngészés, arra egy normális méretű külső kijelző lenne nekem ideális. Számomra a belső kijelző egy másodlagos, ráérős, tartalom fogyasztós megoldás lenne.
-
syIex
nagyúr
A samsungnak 3-4 év mulva lesz ilyen vékony telefonja kivül is jol használhato kijelzövel. Szebb a képe a v2-nek magasabb a ppi érték nem olyan fürészes a pixel mint a samsungon. Kb 10%+ de ez szemmel láthatoan szebb a honoron. Ja és a v3 a fold 6 ellenfele azt még nem is láttam. Tényleg jo a samu szeretem én is az enyémet. De nem bánnám ha ilyeket dobnának ki mint a kinaiak mert ebbe kiegyezhetünk szerintem hogy ha a samsung támogatását élvezné egy ilyen hardver akkor kb nem lenne versenytársuk. Na majd talán az ultra ami nem jön az eu-ba.

"Kivül is jól használható kijelzővel"... WTF?
Ha normál telefon kijelzőt akarnék akkor normál telefont vennék. Ennek ez a lényege, hogy egy kézzel el tudod navigálni és, ha kell a nagyobb akkor kinyitod és ott az óriás. Ha lenne egy teljes mértékben megfelelő külső kijelző akkor mire kellene a belső, mikor használná bárki azt? Szoftver terén a legjobb a Samsung közelében sincs egy gyártó sem ilyen készülékeknél. PPI terén nekem hibátlan és nem látok "pixeleket"..

-
joey04
titán
Az a nagy mákja a samunak, hogy van nekik One UI.

-
ledgeri
nagyúr
A fordítós, flip-reklámban is nyomott funkció az ugyanazt a felét használja a belsőnek mint amin a külső is van? Csak mert ha igen, akkor valaki nem gondolta át a használatát...

-
petymeg
addikt
Nem a zsanér a bottleneck, hanem a kijelző. Tapasztalat. 2 év után cserélték a Fold 3-am belső kijelzőjét. Most megint jó lesz kb. két évig. Ha kibírná a kijelző, nekem ez bőven megfelelő lenne még jó pár évig.
Jack Hunter: Milyen hősokkra gondolsz?
Mi baja lett a kijelzőnek?
-
petymeg
addikt
Az a kamerasziget elég elbaltázott, amúgy tetszik. Kipróbálnék egy ilyen hajtogatós telefont, csaka ceruz a hiányozna, sok-sok-sok év Note és Ultra után.
-
Jack Hunter
tag
Nem a zsanér a bottleneck, hanem a kijelző. Tapasztalat. 2 év után cserélték a Fold 3-am belső kijelzőjét. Most megint jó lesz kb. két évig. Ha kibírná a kijelző, nekem ez bőven megfelelő lenne még jó pár évig.
Jack Hunter: Milyen hősokkra gondolsz?
Arról,ami huzamosabb ideig tartó erőforrásigényes felhasználáskor,pl játék,videózás keletkezik. Ha a készülékház külseje kb 50 fokra felforrósodik, akkor milyen hőmérséklet lehet az akku környékén,ami nem igazán tolerálja az 50 fok feletti hőséget? Én bízom a mérnökökben, biztos jól ki van találva,de mi van ha mégse?
-
helixP
nagyúr
Nem a zsanér a bottleneck, hanem a kijelző. Tapasztalat. 2 év után cserélték a Fold 3-am belső kijelzőjét. Most megint jó lesz kb. két évig. Ha kibírná a kijelző, nekem ez bőven megfelelő lenne még jó pár évig.
Jack Hunter: Milyen hősokkra gondolsz?
-
janeszgol
félisten
Ki fog használtan 5 éves telefont venni? Hibába lesz még rá 2 év szoftver támogatás. Használtan is inkább az 1-3 éves telefonok pörögnek. Most 5 éves asszem a note 10/s10 széria. 10ből 9 ember valószínűleg vesz valami 1-2 éves S szériát használtan, vagy esetleg kihozza az aktuális A-t szolgáltatótól. Nem rossz dolog a hosszú támogatás,de sok jelentősége nincs.
Nem sokan. Inkább csak a tovább értékesítők, ha jó áron kel el, vagy az olyan csóró réteg, aki picit jobban érdeklődik a telefonok iránt vagy a gyűjtők.
Én is megveszem, de persze van egy maximum ár, ami felett már nem érdekel. -
ollie
MODERÁTOR
A samsungnak 3-4 év mulva lesz ilyen vékony telefonja kivül is jol használhato kijelzövel. Szebb a képe a v2-nek magasabb a ppi érték nem olyan fürészes a pixel mint a samsungon. Kb 10%+ de ez szemmel láthatoan szebb a honoron. Ja és a v3 a fold 6 ellenfele azt még nem is láttam. Tényleg jo a samu szeretem én is az enyémet. De nem bánnám ha ilyeket dobnának ki mint a kinaiak mert ebbe kiegyezhetünk szerintem hogy ha a samsung támogatását élvezné egy ilyen hardver akkor kb nem lenne versenytársuk. Na majd talán az ultra ami nem jön az eu-ba.

Maxra állítottad a felbontást a Samsungon? Mert alapból a csúcsmobiljaikon alacsonyabb felbontás van beállítva a natívnál.
-
#91658752
törölt tag
Nagyon jó, hogy szögletes is, tervben volt, de túl sok változást nem hoz és ennyi pénzből inkább költözök.
-
soko70
aktív tag
Nem tudom milyen a Honor szoftvere de a Samsung magasra tette a mércét ezen a területén, nem mindegy kinyitva milyen lehetőségek vannak más készülékben, de ennél csillagos 5-ös. Már várom hogy jöjjön.
-
Milka 78
nagyúr
Szép ez a 7 év, de a zsanér/kijelző jóval előbb megadja magát, aztán jön a Samsung Hungary híres garanciális ügyintézés és dobhatod ki az egészet. Oké ez lokális probléma, de hát itt élünk..
-
janeszgol
félisten
De egy alapból csúnyább, rosszabb telefont minek használnék 7 éven át? Szerinted egy Fold kibír 7 évet? Olvasd el, hogy az 1-2-3 éves készülékek tulajai szinte könyörögnek, meg fenyegetőznek azért, hogy a szerviz megcsinálja.
Látom nagy hívószó a 7 év, könnyen bepalizható ezzel az ember, ezt már az S24-nél is láttam. Nekem elég a 4 év, de az legyen 4 frankó év egy jó mobillal.
-
Lajmund
őstag
Sokan félre értitek ezt a 7 év támogatást. Ez nyilván nem az első tulajnak lesz jó, hanem használt piacon kevésbé degradal az ára köszönhetően annak, hogy tovább lesz támogatva.
Fogtam és nyomkodtam a V2-t, de azon kívül, hogy vékonyabb nem éreztem más különbséget nem hogy négy generációnyit.
A samsungnak 3-4 év mulva lesz ilyen vékony telefonja kivül is jol használhato kijelzövel. Szebb a képe a v2-nek magasabb a ppi érték nem olyan fürészes a pixel mint a samsungon. Kb 10%+ de ez szemmel láthatoan szebb a honoron. Ja és a v3 a fold 6 ellenfele azt még nem is láttam. Tényleg jo a samu szeretem én is az enyémet. De nem bánnám ha ilyeket dobnának ki mint a kinaiak mert ebbe kiegyezhetünk szerintem hogy ha a samsung támogatását élvezné egy ilyen hardver akkor kb nem lenne versenytársuk. Na majd talán az ultra ami nem jön az eu-ba.

-
Daffchy
őstag
Nagyon-nagyon tetszik, hogy ilyen szögletes lett... de elvagyok én még az S23U-val egy darabig szerintem.
-
klaya86
őstag
Sokan félre értitek ezt a 7 év támogatást. Ez nyilván nem az első tulajnak lesz jó, hanem használt piacon kevésbé degradal az ára köszönhetően annak, hogy tovább lesz támogatva.
Fogtam és nyomkodtam a V2-t, de azon kívül, hogy vékonyabb nem éreztem más különbséget nem hogy négy generációnyit.
Ki fog használtan 5 éves telefont venni? Hibába lesz még rá 2 év szoftver támogatás. Használtan is inkább az 1-3 éves telefonok pörögnek. Most 5 éves asszem a note 10/s10 széria. 10ből 9 ember valószínűleg vesz valami 1-2 éves S szériát használtan, vagy esetleg kihozza az aktuális A-t szolgáltatótól. Nem rossz dolog a hosszú támogatás,de sok jelentősége nincs.
-
Jack Hunter
tag
+1 a tartósságra: oké hogy sokáig naprakész a készülék, de bírni fog 10 évet a zsanér? És az akkunak hogy fog tetszeni a folyamatos hősokk, a prociról nem is beszélve?
-
ollie
MODERÁTOR
Sokan használják 6-7 évig ugyanazt a telót. Az más kérdés, hogy a hajlítható kijelző várhatóan sokkal hamarabb tönkre fog menni.
-
bollokcs80
Korrektor
Főleg egy ilyet, ami jó ha 3-4 évet kibír még gondos használat mellett is. Honoré amúgy sokkal dizájnosabb, OnePlus-ról is jókat hallani tesztek alapján, ezek azért nem bóvlik. A Samsung terméktámogatását én is nagyra tartom, de a hardveren nem sokat javítottak Fold 4 óta.
-
syIex
nagyúr
Megtapogattam élöben tényleg nem rossz de maradok a fold ötnél még egy darabig. Támogatás ide vagy oda de azért a honor v2 ugy néz ki a fold 6 mellett mintha 4 generácioval frissebb lenne. Tényleg jo a samusung szoftvere nekem is tetszik de ha kijön a xiaomi fold 4 arra lehet beneveznék 1 évre nem 7-re
Ha már 7 év. Tényleg jól hangzik de kiváncsi lennék hogy akinek van pénze uj foldot venni abbol hányan fogják még használni 3-5 év mulva.
Én is max még egy éveg fogom használni az ötöt addig meg ugyis lesz valami csere.
Sokan félre értitek ezt a 7 év támogatást. Ez nyilván nem az első tulajnak lesz jó, hanem használt piacon kevésbé degradal az ára köszönhetően annak, hogy tovább lesz támogatva.
Fogtam és nyomkodtam a V2-t, de azon kívül, hogy vékonyabb nem éreztem más különbséget nem hogy négy generációnyit.
-
Lajmund
őstag
Megtapogattam élöben tényleg nem rossz de maradok a fold ötnél még egy darabig. Támogatás ide vagy oda de azért a honor v2 ugy néz ki a fold 6 mellett mintha 4 generácioval frissebb lenne. Tényleg jo a samusung szoftvere nekem is tetszik de ha kijön a xiaomi fold 4 arra lehet beneveznék 1 évre nem 7-re
Ha már 7 év. Tényleg jól hangzik de kiváncsi lennék hogy akinek van pénze uj foldot venni abbol hányan fogják még használni 3-5 év mulva.
Én is max még egy éveg fogom használni az ötöt addig meg ugyis lesz valami csere.
-
Thor71
tag
Hagyjuk már ezt a hét év dumát... Ki a büdös franc használ 7 évig egy telot?? Tech világban akár egy év múlva jöhet olyan változás, hogy egy totál maradi fost lehet majd sokáig "élvezni"
Tudom mindjárt jön a hangos kisebbség üvöltve, hogy de igen is ő húsz évig akarja használni a telojat
-
.Szaki.
addikt
-
Plug Life
senior tag
Baromi jól, de egy akkucserét kalkulálj bele 🔋
-
klaya86
őstag
Nekem ez a szögletes design bejön, csak lehetne szélesebb. A kamerák bár nem változtak, nekem bejönnek a tesztfotók. Tény, hogy lehetne jobb kamera szett ennyi pénzért. Ami viszont fájdalmas az az akku mérete na meg a töltés. Birizgálja a foldable vonal a fantáziámat, de ennyi pénzt nem vagyok hajlandó érte adni, főleg, hogy látom,a konkurencia mennyivel többet nyújt . Jobb kamerák, nagyobb akku, gyorsabb töltés, jobb kialakítás. Jó cucc,de ennyiért kevés, amit produkál.
-
.Szaki.
addikt
Nem látszik, hogy elérhetőbb lenne a széles néprétegeknek, miközben a konkurencia egyre szebb, okosabb és jobb modellekkel jön. De valahogy errefelé mégsem tudnak labdába rúgni.
A terméktámogatás hány év a konkurens termékeknél?
Nem mindegy, hogy van egy telefonod, amit 7 éven át tudsz használni, vagy pedig ha olcsóbban is, de két-háromévente le kell cserélni, mert onnantól nem lesz naprakész. Az a hét év azért baromi jól hangzik.
-
HardRic
addikt
Jujj, azok az éjszakai fotók. A Fold5-ön iszonyatos zajszűrés van az esti képeken, itt meg mintha mindenféle zajszűrést kikapcsoltak volna. Nagyon nem megy ez a Samsungnak.
-
syIex
nagyúr
Nem látszik, hogy elérhetőbb lenne a széles néprétegeknek, miközben a konkurencia egyre szebb, okosabb és jobb modellekkel jön. De valahogy errefelé mégsem tudnak labdába rúgni.
Alapból nagyon kevés hajlíthatós készüléket láttam még kezekbe, de akinek az volt az mind Samsung volt. Szebb az relatív, jobb az megint realtív, mert miben jobb? Hardverben? Nem kérdés. Szoftverben? Nem hinném. Okosabb? Nem tudok jobban kihasználható Foldot a piacon.
-
bollokcs80
Korrektor
Nem látszik, hogy elérhetőbb lenne a széles néprétegeknek, miközben a konkurencia egyre szebb, okosabb és jobb modellekkel jön. De valahogy errefelé mégsem tudnak labdába rúgni.
-
syIex
nagyúr
Brutális az ára ahhoz képest, hogy a konkurencia mit tud adni. Mégis jelenleg az EU-ban és az USA-ban elérhető legjobb készülék biztos háttérrel és támogatással. Nem tudom, hogy a jobb kamerának vagy az S-Pennek örültem volna jobban, de így marad az S-Pen Pro és a Sony MILC...

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Óra topik
- Lightyear - befektetési app
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Robotporszívók
- GoodSpeed: Anker Charger (140W, 4-Port, PD 3.1) laptop, mobil, tablet töltő
- Gitáros topic
- Windows 11
- Spórolós topik
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- Xiaomi 14 Ultra 16/512GB Újszerű,Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Apple IPhone 16 pro 128GB nagyon szép állapotban akksi 90% 2027.11.21-ig garis
- Apple IPhone 16 Pro Max 512GB Kártya Független 2027.10.28-ig garis
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- 27% - Intel xeon E5 2630 / RX550 / 16GB / 512GB / 500W Konfiguráció
- AMD GAMING PC! Ryzen 3800X / RX 6750 XT/ 16GB DDR4 / 512GB NVMe / B550M AX!
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple Watch Ultra 2 49mm Titanium Case Zafír üveg Karcmentes 97% akkumulátorral
- Honor 400 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Ha nem látod a különbséget akkor menj el valahova és rakd az 5-6 foldot a v2 mellé és látni fogod. 400vs370 ppi. Ennyi pénzért és ekkora gyártonál szerintem illene a legjobbat hozni formában képernyöben kamerában aksiban és mindenben is nem csak szoftverban. Mert kb csak ezzel tud mindenki érvelni mindenben jobbak a kinaiak torony magasan sajnos. Nekem is bejön a samsung szoftvere de bosszanto hogy már bármelyik kinai kivánatosabb telefont csinál minden téren hardver szinten mint a legnagyobb gyárto.





