Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz moordavid #23374 üzenetére

    Köszi mindkettőtöknek!

    Közben vettem egy Hama fóliát kb 4500 Ft környékén amit szintén nem sikerült felrakni. :U :DDD Annyira igénytelen módon volt amúgy beledobva a csomagba és alig volt hozzá bármi nagyjából az olcsó kínai vackokhoz több minden volt.. nedves és száraz tisztítókendő alátét stb.

    holnap visszaviszem és vagy kérek egy másikat (cellularline Üvegfólia volt még de az eladó szerint a Hamát könnyebb felrakni, ezért is vettem végül azt, annak ellenére hogy mindkét márkát utálom, mindegy igazából gondoltam egy próbát megér és elég szűkös a kínálat ami éppen elérhető) vagy visszakérem a pénzt pofátlan dolog de én már nem akarok benyelni mindent.

    Az eddigi mi band ami volt nekem durván karcos volt viszont őszintén szólva egyáltalán nem zavart. Bár nem is kíméltem sosem mert elég kedvező áron volt ugye. Illetve előtte volt egy Galaxy watch három ami karcmentes volt, azon nem volt fólia de vigyáztam is rá.

    A megnézem ezt a rock fóliát köszi! Aztán lehet hogy tényleg hagyom az egészet és csak használom. :)

    bocs hogy itt fárasztottalak titeket ezzel :DDD

Új hozzászólás Aktív témák