Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz joey04 #327 üzenetére

    Értem, gondolom akkor skypoltok,esetleg neteztek rajta abban biztosan gyorsabb, az más kérdés, hogy mire alkalmas ezen felül, persze sokmindenre, ez tény, de akinek a gyorsaság számít gyorsan feltesz egy Ubuntut, egy PC-re és az gyorsabban nyitja a Firefoxot, meg a Skypot mint a mac, akkor a Linux most sokkal jobb, mint a MacOSX? :K

    (#334) Alex91:

    Alapvetően sem az zavar, hogy kinek mi a jó, és ki vesz ilyet, hanem az, hogy sztárolják, és azt véletlenül sem teszik oda, hogy azért ez rohadt drága, és nem biztos hogy ez neked kell, csak akkor ha... Stb.

    Nem alternatíva mert ha ez lenne, akkor elkezdtek volna felmenni az eladások, és az IPHONE-on felül ez nem igaz.

    Valamint, ha már valaki tanácsot ad akkor próbálja meg reálisan tenni, nem pedig azzal megmagyarázni, hogy szép.

    Nekem is van olyan munkatársam aki megvette a MacBook Pro 15"-t, aztán szencségelt, hogy, mert neki azt mondták, hogy ez mennyire jó. Felvilágosítottam, mivel fél milla volt nem adta el, de bassszus... Komolytalan megszólalások ugye...

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák