Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RolXX

    tag

    válasz Xero #2743 üzenetére

    Egyetértek... Ha veszek egy drága telefont, mert tetszik a formája, anyaga, tapintása, akkor biztos nem ragasztgatom tele fóliákkal, meg húzok rá szilikon bumpert, hogy elrontsam az egészet. Pont a lényege veszik oda. Nem tudom mi a tosznak van hű-de-elegáns alumíniumból, ha aztán egy évig csak a műanyag ragacsot tapizom.
    Oké, vigyázunk a dolgainkra, de azért annak nincs értelme, ha úgy veszünk egy iphone-t, hogy utána 2 hónapig nincs vacsora, meg hideg verejtékkel ébredünk az éjszaka közepén, hogy vajon megkarcolódott-e, mert nagyon drága volt. Én pl csak olyan telefont veszek, ami helyett azonnal tudnék egy másik, legalább ugyanolyat venni, ha netán tönkremegy, összetörik, vagy elhagyom. Az a tudat is rosszul esne, hogy az életemnél is jobban kell vigyázni arra a nyamvadt telefonra, mert ha netán kicsúszik a zsebemből a troli ülésen, vagy egy étterem asztalán felejtem, akkor még 2 évig törleszthetek utána. Ezért nem volt soha hitelem, vagy ilyen horribilis összegű előfizetésem egy olyan apró, hétköznapi tárgyra, mint a mobil.

    Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

Új hozzászólás Aktív témák