Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Hát, 1100 hozzászólásig bírtam olvasni a topicot, aztán feladtam. De közben azért jóket röhögtem, és sokat sajnálkoztam. Sajnos úgy érzem, hogy a topic egy stabil lábakon álló vádirat az oktatási rendszer ellen. :(

    Hogy ON is legyek:
    Le a kalappal az AMD előtt, egy nagyon jó kis procit tett le az asztalra, nagyon jó áron, csak tudni kell, mire való. Én a ps4-en játszok, nem a gépen, szóval az a rész pont nem érdekel, viszont kell a kraft (programozás, játékfejlesztés), mert jelenleg úgy érzem, hogy semmi sem elég.

    Szóval, akik nem hiszik el, hogy van olyan ember, aki nem játékra akar venni egy nem játékra való procit, annak itt egy példa.
    Bár, hogy őszinte legyek, jelenleg nem fenyeget a veszély, hogy beruházok egyre, nem vagyok early-adopter típus, mindíg minimum 3 hónapot várok, mielőtt bármilyen új technológiáért hajlandó vagyok pénzt adni, legyen az 200ft, vagy 500.000, vagy akármennyi.
    Pusztán nehogymár fizessek azért, hogy bétatesztelhessek alapon. :K

    ui.: Akármelyik (akár külföldi) oldal csinált esetleg valamilyen compile-time benchmarkot, lehetőleg gcc/msvc-vel? Arra nagyon kíváncsi lennék. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák