Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz #79335424 #3676 üzenetére

    Mobilnetet meg sem említettem :B ki van lőve állandóan. De ugye ez akkor lényeges csak ha nem lóg a teló wifi-n. Átlagos hétköznapon ébredéstől fekvésig kb. 2x10 percig nem vagyok wifi mellett, így igazából mehetne mindig a Viber, de jellemzően barátok keresnek Viber-en, tehát melóban wifi lelőve (főnök morcos a hosszú magánügyi beszélgetések miatt), ha valaki akar valamit az úgy is hív. Otthon viszont jól jön a Viber, mert órákat is szoktunk beszélni, főleg egy távirányításos gépészkedésnél

    Hangosan gondolkodva: egyébként most ezeket leírva lehet nem is wifi ki/be alapján kellene kapcsoltatni, hanem helyfüggően :B

    Mondjuk van abban valami amit a Viberrel kapcsolatban írtál. Eléggé tohonya egy "jószág", ráadásul folyamatosan változó a hangminőség is. Néha semmit sem érteni abból amit a másik oldalon mondanak. Egy beszélgetés alatt is több tucatszor esik le a minőség, pedig 2 méterre van tőlem egy nem 3k HUF-os router.

    A háttérben futás azért lenne jó, mert nem én szoktam hívni másokat Viber-en, hanem engem keresnek. Az indítandó program beállításakor van egy URI mező, ahová gondolom parancssori kapcsolókat lehet írni. PC-n bevett szokás, hogy ilyen kapcsolóval lehet utasítani a programot, hogy háttérben induljon, gondoltam itt is lehet ilyen kavarás

    Mondjuk ez a Viber-es dolog is csak azért jött képbe, mert Greenify-ben bedobta fagyaszthatónak, így gondoltam mi lenne, ha nem csak fagyna, hanem nem is futna amikor nincs rá szükségem (nem vagyok wifi-n). Ez tanulófeladatnak jónak is tűnt a Robot-ban való matatáshoz.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák