Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    sziasztok nekem a TUF 504, 1060 6Gb van ha valakit érdekel. Én nagyon szeretem bitang kényelmes, elég erős, a billentyűzete valami álom. Ezt szó szerint mondom, nem tudom volt-e valaha ilyen kellemes billentyűzetem.
    Amire felhívnám a figyelmet: én hülye fejjel a HDD-s verziót vettem, egy db 8 gigás RAM-mal. Ha játszik az ember akkor oké végülis, de amíg feláll a win10 valami botrány (értem ezt úgy, hogy megnyomom a bekapcs gombot, és mennyi idő telik el, amíg tudom használni a böngészőt) mivel dvd olvasó nincs benne így egy darab sata hely van, meg egy M2-es SSD-nek hely, és két ram foglalat.
    A monitor nagyon szép képet ad
    A hangszórók viszont elég halkak.
    Alaphasználaton (böngésző office) nagyon halkan üzemel
    összeszerelést nem tudom miért fikázzák itt. Teljesen jó minőségű műanyagból van, nem recseg ropog, a billentyűzet nem horpad, a fedlap nem hajlik. A hűtés lehet tényleg kevés lesz, erről nem tudok perpill nyilatkozni. Megjegyzem én ezt a gépet egyáltalán nem hurcolom, nagyon vigyázok rá. Hurcolásra a régi dell-emet használom az nyilván bírja a strapát, arra való.
    Én nagyon szeretem csak ajánlani tudom.

    [ Szerkesztve ]

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák