Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz FID #61 üzenetére

    Én csak pozitívan tudok értekezni ezekről a monitorokról. Az ACER XB270HU/XB271HU egész egyszerűen olyan élményt nyújt, amivel a piacot eléggé felbolygatták. Az ASUS-nak is van ugyanazt tudó szériája, csak egy kicsit még magasabbra tették az árát, így pedig nem nagyon van aki megvegye, ráadásul az ACER az 5 év garanciával eléggé megkedvelteti magát a vásárlókkal. Azt nem értem, hogy miért hagyják ki a FullHD + IPS + 144Hz + G-Sync ziccert, mert azt gondolom azt akármelyik gyártó bevállalja, akkor bankot robbant. A többi gyártó még nagyban hallgat és lapít (1-2 bejelentés már volt, de igazán nem villantott még senki).
    Amúgy az a meglepő, hogy 1440p-ben legtöbbször nem kell több erőforrás a játékoknak, mert a magasabb PPI miatt elég az alacsonyabb AA (már amikor kell egyáltalán), amivel kb. képben és gépigényben is ugyanott vagyunk. Mondjuk nem én vagyok a célközönsége ennek a mostani 34"-os, ívelt monitornak, de ha az árát nézzük nem kell annyira meglepődni:
    Az ACER XB270HU is eléggé komoly a maga 219.990-es árával, de az ASUS PG279Q ROG SWIFT erre rátesz egy (vagy inkább 57 :DDD ) lapáttal. Ennek tükrében a 34"-os, ívelt, magasabb felbontású panellel szerelt monitorért nem annyira beteg dolog elkérni ekkora összeget, csak fájó nekünk. Nekünk, akik szeretnének játszani és azt látjuk, hogy eljött a gamer kánaán, mert itt vannak végre a megfelelő hardverek (mechanikus billentyűzetek, komoly gamer egerek, erős CPU-k, sok-sok memória, SSD (!), erős VGA-k, halk hűtések, jó hangrendszerek, stb.), csak sok "zöldhasút" kell lecsengetni értük...
    Ha valakinek van ideje, de nincs $, akkor lehet érdemes várni, mert ahogy én látom az igazi árverseny még nem indult be a piacon monitor ügyben, de ez is el kell jöjjön hamarosan. ;)
    Bocs, hogy hosszú lett, nem így terveztem. :DDD

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák