Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz worxland #14 üzenetére

    Akkor biztos szerencsém van, mert évek óta rendesen hajtva van és eddig 0 hiba. :R
    Egyébként elsősorban Dota-val, vagy random rpg-kel jatszom, ott azert nem keveset klikkelget az ember.

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz worxland #15 üzenetére

    Inkább a realitás. A marketing bs zabolátlan adagolása nem kenyerem a témában. :))

    --------------------------------------------------------------------------------------------

    (#17)Kristof93: "Játszani is tökéletesen megfelelnek, nem mindenki counter strike-ozik kompetitíven..."

    Ahogy én sem, de a korábbi G502-ket konkrétan irodázásra/netezésre sem használnám, annyira terméskövek. Az új, vezetékes X-et már igen, de meh, és még casual játékhoz sem kéne. A te játékodhoz tökéletesen megfelel, nekem még cikkíráshoz sem egy álom (pedig görgetek eleget). Kinek mi. A típus marketingjének megítélése meg nem szubjektív dolog.

    Mindenesetre senki sem mondja meg, hogy mire legyen igényed, ahogy azt sem tiltja meg neked senki, hogy olyan túlárazott téglát vegyél, amilyet csak akarsz; választék még mindig van bőven. Gondolom, felnőtt ember vagy, aki tud magától dönteni, miután meghallgatott egy, a témában az átlagnál tájékozottabb (ezt nem nehéz összehozni) véleményt.

    --------------------------------------------------------------------------------------------

    (#18) Balika911: Senki sem szereti, ha a (felhozatallal összemérve) helyén kezelik a lieblingjét, még akkor sem, ha nem érzelmi alapon teszik ezt. Pláne, akkor nem.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Semplar

    őstag

    válasz worxland #12 üzenetére

    Nekem előtte G7 volt, napi 2-3 akksicsere, alig vártam egy vezetékest. :D

    “Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

  • nyunyu

    félisten

    válasz worxland #14 üzenetére

    Érdekes, nekem duplaklikk problémám utoljára az MX Revolutionokkal volt, amikben még 10M-re hazudott kínai Omronok voltak, nem 20M-esek, mint az MX Masterekben.

    Első Masteremen sikerült eltörnöm a PCBn a felső gombokhoz menő szalagkábel csatijának a pöckét, mert hátra próbáltam húzni (ahogy az MX Revo csatijai nyíltak), miközben az oldalra billentős volt.
    Másodiknak meg szimplán megállt az optikája pár év után, de ahogy többen is írták, valószínűleg az egér bal oldalán lévő rejtett kapcsoló felett adta meg magát az egér háza, fixen zárva a kapcsolót.
    Harmadik, amazóniait (2S elektronika fekete 1 házban) meg pár hét után félretettem, mert nehezebb volt, és nehezebben csúszott, mint a rendes mekkmesterek.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz worxland #44 üzenetére

    Örülnék neki, ha nem hallomásból, bármiféle kontextus nélkül küldenél máglyára. Köszi.

    Igen, ajtótámasznak valóban remek darab a maus, és ez kizárólag a tömegének szól (az X széria már erőteljesen kezd túllépni ezen, főleg vezetékesen), megnyomorodni megnyomorodhat tőle a kezed (sensitivity/egérkezelési mód és fiziológia kérdése, van akinek igen, van, akinek nem, de a rizikót mindenesetre növeli, és ez nem magánvélemény), de ettől függetlenül aki felnőtt ember, az tud kezelni az övétől eltérő véleményt.

    A szabadonfutó görgő meg JÁTÉKHOZ értelmetlen, amire ez a cucc MARKETINGELVE van, és ha AHHOZ keres valamit az ember, akkor ne legyen szempont. Böszme táblázatoknál például igen kényelmes funkció, bár az kétségtelen, hogy ha tönkremegy, a javítása nem egyszerű leemelem-a-polcról-az-alkatrészt művelet. Az meg szomorú, hogy akinek ilyen kell mindenképp, az a két (négy) Razer alternatíva elvetése esetén kénytelen fél kilós Logitech motyókat venni, amik a G502 kivételével még hardveresen sem valami nagy számok, de a vételáruk elég kemény.

    Az anno tesztelt Basilisk V2-nek is állítható feszességű a görgője, csak nem teljesen, hanem csak majdnem szabadonfutóig lehet állítani (nem pörög fel annyira, mint a Logié), és mivel sokkal könnyebb a korábbi G502-eseknél, ez szokott lenni az ajánlás ahelyett. Amúgy meg arról a Razerről is eléggé pozitív volt a véleményem, a görgője tetszett, az egér kifejezett erősségének neveztem, és --> Ajánlottat<- kapott a cucc, amit nem szoktam csak úgy randomra osztogatni. Csak, hogy tisztán lássunk...

    -------------------------------------------------------------------------------------------

    (#43) CptAdamica: Független és érzelemmentes cikk, igen, mert a konkurenciához és a megcélzott felhasználási terület kettőséhez mér. Ez a lényege. A posztoddal ellentétben, de 10 (8) év szerelemmel szemben ez nyilván mit sem jelent. Az se zavarjon, hogy több szempontból is dicsérve volt az új gen (lényegesen lecsökkentett tömeg, ígéretesnek látszó kapcsolók, bizodalom a javuló minőségű talpakban, en bloc komoly előrelépés az előző gen(ek)hez képest), a korábbi gagyi kapcsolók, meg talpak pedig az összes Logitech egér sajátjai, még azoké is, amiket kifejezetten szeretek...

    :U

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák