Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz #20749568 #147 üzenetére

    Jelenleg sztem ami probléma, hogy aki pl mert környezettudatos vagy pl nem engedheti meg magának (és még az emoncionális/luxusigénye sincs meg....) az is bele van kényszerítve az új és új vásárlásba.

    Tudom szar plda de 2éve otthon megtaláltam a 3210es Nokiam amit főiskola elötti, közbeni legelvetemültebb éveimben ~10évig használtam. Volt hogy földhöz vágtam. Bekapcsoltam 20év múlva és működött. Most örülünk ha 3-4évet elműködik HW ügyileg jól egy telefon.

    De hamár BMW. Hol van az a legendás minőség ami ezt a céget jellemezte, hogy millió kmet elmentek egy motor/váltóval? Van még ilyen BMW motor? Értem persze a vásárlóközönséget ez már nem érdekli...!?

    és ez véletlenül se BMW probléma. Hol vannak a millió kmet elmenő Toyotak? Egy olcsó 2sz-fes 2000-2008as yaris ha cseréled az olajat (0w20, 0w30al max 5W30al) simán elmegy 1millió kmet. 500-600.000km után kell benne vezérlést cserélni!!! Aztán lecserélték. Jött az 1.33as meg az 1.0 1KR-FE. Hiába cseréled benne az olajat rendesen, vigyázol rá 200.000km után 99%ban már sporolhatsz a generálra. Kia/Hyundai vonalon nincs egy benzines motorjuk sem ami ne lenne min kényes. GDIk, kappák 150.000kmnél detto mint új toyotak, theta erősen kerülendő, régi gamma már nem kapható. Vedd meg. 3-6 max 10év után GTK.

    Ez van. Szép új világ. És akkor most meghallgatom a Road to Hell című számot.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák