Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Hát, nem tudom, néztem az árakat, engem meggyőztek.

    A napokban már járt az agyam, hgy kellene egy 24-es FULL HD monitor. Most akarok valami normális SLI-s gépet összerakni, és akkor már élvezném a HD felbontást. Viszont monitor szempontjából (szégyen ide vagy oda) nem vagyok nagyon igénye. Főleg ilyen árakon. Ahogy néztem az igazán jó 24-esek olyan 160-180K-k..., (190K-ért vettem most 37"-os FULL HDTV Samungot, - sajna nem magamnak) amik tényleg f@szák. Azt írta a kedves tesztelő, hogy játékra meg net+office-ra jó. Na, nekem pont ez kell. Mindek néznék rajta filmet, amikor ott a TV.

    Nem az az igényem, hogy minnél nagyobb felbontás legyen. Az, hogy minnél nagyobb, maga az az élmény, ha mondjuk egy FPS-t 60+cm-en nyomhatsz. De sajnos :D ha a méretet növelem, akkor növelni kell a felbontást is, mert különben ronda lesz...ez van.

    Szóval szerintem egy olyan embernek, mint én, aki csak játszogat, és nem ilyen-olyan mérőgenyókkal nézi a fekete színhűségét, meg nem 120 fokos szögből bambulja a monitort, ez tökéletesen megfelel.

    Köszönöm a tesztet. Nekem tetszett. Egyébként a Samunak az árait néztem, és már van ahol 9-essel kezdődik, tehát 1-2 hónap, és megfizethető lesz...

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák