Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3lb4nd1

    tag

    szabo111: Hm, pedig eléggé megéri szerintem. Ha visszamennék az időben inkább ezt venném meg mint egy 8Gb-os kártyával, de egyébként semmi mással nem megáldott készüléket.

    VooĐoo: Szvsz a DQ Builders azért singleplayer only, mert DQ :D És abból sosincs multiplayer. A fejlesztő maga mondta, hogy egy esetleges második részbe talán beépítenének multit is, de ebben már tuti nem lesz. Valahol kihagyott ziccer is persze, mert egy free build mode keretein belül nem lenne hülyeség. Nekem amúgy tetszik DQ-s szemmel is, főleg hogy az első rész sztorijának alternatív befejezésére épül. :R

    Ma napközben eltötyörésztem a limitált képességű demokával, és építettem nem túl szép tornyocskát városom egyik végébe, illetve azon filózok, hogy vajon a bunkósbotomnak mennyi esélye lenne a hegy túloldalán szunyókáló sárkánnyal szemben? Egyszer már leölt, konkrétan ütésenként 1-et sebzek rajta... :U Kíváncsi lennék pedig, hogy mit ad a bestia.

    Egyébként meg kijött a Darkes Dungeons Vita-PS4 crossbuyban. Nem rossz, majd egyszer...

    [ Szerkesztve ]

    PSN: elbunda94

Új hozzászólás Aktív témák