Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabee86

    senior tag

    Na szerintem végeztem a húsvéti solokkal. Tegnap délután 260000 coinom volt. Erre fel jött ez az egy órás challenge. A fő accomon megcsináltam. A Hare packból esett egy V. Davis. Eladtam 250000-ért. Majd jött ez a húsvéti fantasy pakk. Megvettem 100000 coinért, lett benne egy 94-es B. Dawkins, szintén eladtam 250000-ért. A másik két magyar accomra vettem 1050 pontot és megvettem ezt a pakkot. Az egyikben volt egy 91-es B. Dawkins, a másikban pedig egy 94-es J. Bettis. Ma reggel úgy gondoltam, hogy megcsinálom még egyszer ezt az egy órás challenget. Ahhoz képest, hogy 90-es az Eagles OVR-je egy nudli ez a challenge. Ma megcsináltam még háromszor. Jelenleg 1331076 coinom van. Továbbá 75 gold játékost is sikerült szereznem. Egyébként másfél hete úgy felidegelt a játék, hogy kivettem a lemezt 6 hónap után a ps-ből és feltettem a polcra, a játékot letöröltem és az összes eladható játékosomat eladtam és a coint elköltöttem pakkra. Ha nem tettem volna meg akkor most lenne egy majdnem kész csapatom. De ez van.
    Egyébként van egy cserélhető Devante Admaset. Nem érdekel valakit? MUT Heroes 2 játékos érdekelne cserébe. Az sem érdekel ha értékben alacsonyabb.

Új hozzászólás Aktív témák