Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • L4Me

    csendes tag

    válasz Siendor #13 üzenetére

    Re

    szekreny: Hmm.. site meglesz, csak ez az adatbázisos dolog kéne rá...

    Siendor: A cucc a freeweb-en lenne fent, ha jól tudom, ott ez megoldható..? Valahogy úgy kéne kinézzen a dolog, hogy tegyük fel egy társkereső, vannak kategóriák (fiú lányt, lány fiút, ..) aztán ki kell tölteni pár cellát.. Ezt rendszerezné a cucc, és a user egy progi segítségével tudná ezt megnézni.. kiválasztja kategóriát, aztán ott van szépen a lista (Név, kor, leírás, e-mail, tel, stb...) Természetesen lehetne mondjuk rendszerezni név, kor, stb szerint... A program alján pedig jó lenne, ha elférne még egy banner is ;) (lehetőleg flashes, de nem tudom, ezt mennyire megoldható, akár gif is megfelelhet..) Nekem úgy is jó lenne, ha valaki meg tudná csinálni a progit, valaki más pedig ezt a frissítést, csak legyen kész... Határidő.. hát ilyen mondjuk nincs, csak heppi lennék, ha minél hamarabb elkészülni.. Remélem nem haraxik senki, hogy nem szeretném leírni, hogy igazából miről is lenne szó, mert abban nekem sok hasznom nem lenne... Más ötleteim is vannak még, ez csak az ''alap'' lenne...
    Ha valaki ismeri a DPG nevű lev.rendszert, annak példaként mondom, hogy olyasmi dolog lenne... (letölti a leveket, amit offline is böngészhetünk, írhatunk...)
    Esetleg tudok adni URL-t egy másik progihoz, ami példaként szolgálhat pont ilyen célra.. (SingAlong a neve..)
    köszi mindent,

    L4Me

Aktív témák