Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mayday00

    őstag

    válasz liszi70 #23761 üzenetére

    Nekem azért tetszett meg a lcd mai napig is ezért tetszik,leszámítva a hibáit..Ami van nem is kicsit.Főleg a sötét,gyors jelenetnél...Hogy olyan szép,,világos"a egész kép.Gondolom a háttérvilágítás miatt.Ha feltekerem maxra a fényerőt,meg a kontrasztot is számomra gyönyörű a kép.Mintha ott lenne előttem..Nem is tudom talán ez a legjobb szó..Lehet fogalmazni nem tudok pontosan,vagy inkább keresem a megfelelő szót..S nem találom..Összességében szép,világos,,élettel"teli a kép.Plazmán is hasonló?Vagy ott nincs háttérvilágítás s kicsit sötétebb a kép..?
    Nem rég voltam a auchanba,egymás mellett volt 1 pana plazma,meg 1 lcd talán samu.
    Samunál pont ez a kép minőség volt amit fent írtam,Plazánál viszont olyan,,fény"nélküli..Mintha a lcd men letekertem volna a fényerőt,kontrasztot..Szürkésebb,,élettelen"volt a kép..
    Lehetséges,hogy direkt így állították be?plazmán lehúztak mindent,lcd-n meg fel.Hogy a lcd-t vigyék..?
    Vagy a plazma képe nem ennyire,,fényes"?

    "A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Új hozzászólás Aktív témák