Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz M_AND_Ms #87121 üzenetére

    A 600-ason nekem is megkoptak a gombok, mivel ott gumi gombokra voltak ráfújva festékkel a karakterek, meg festve a gombok fölé a karakterek. Az Ultimate-en már műanyag gombok vannak és szerintem embedded módszerrel vannak felírva a karakterek, a táv egyéb részein meg van valami műanyag réteg a feliratok fölött, szóval szerintem soha nem fognak lekopni.

    Az érintőképernyőtől én is féltem, de ok nélkül, mert a kijelző automatikus lock-olása beállítható: ha elhalványul, akkor ismételt megmozdítás után felébred, de swipe-olni kell, hogy feloldódjon, így nem tudsz véletelnül “látatlanban” rányomni semmire, ugyanakkor a táv fizikai - valós - gombjai (így pl. a hangerő- vagy a csatornalapozó gombok, a némítás, vagy a lejátszásvezérlés gombjai) továbbra is működnek anélkül is, hogy feloldanád a kijelzőt. A táv felemelésére meg ugyanúgy kiviláglik az egész táv, a kijelző is, csak a kijelzőre elhelyezett funkciók csak swipe után érhetők el. De a képernyőzár ki is kapcsolható és akkor swipe nélkül is elérhetők a képernyős funkciók, szóval abszolú testreszabható. Ja, és külön tetszik, hogy a képernyős interakciókat rezgéssel is visszajelzi, sőt, még a rezgésminta is szabályozható, az erőssége és a ritmusa is. Ha rányomok, kicsit olyan, hangot ad rezgés közben, mint egy 3,5”-os floppymeghajtó, mikor olvasni kezd. :)

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák