Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dudee

    senior tag

    válasz Samanbacsii #71168 üzenetére

    Hali

    Bejáratás:
    [link]

    Pár hete cseréltem le upc beltérit, nagyon utáltam. Nagyon jó ez a kártya. De összeszedek pár pontot:

    Szigorúan szerintem/nálam (upc, bp)
    Pro:
    - fogyasztás (cisco beltéri nálam forrósodott, 35-40w-ott megkajált)
    - hangtalan (kivéve, ha kötsz rá felvevős vinyót, de az is 100x halkabb tud lenni, mint a beltéri)
    - kevesebb kábel, tárgy a nappaliban
    - 1el kevesebb távirányító (bár én Harmonyzok)
    - olcsóbb (nálam 500fttal/hó)
    - egyesek szerint jobb minőségű a tv tunere, de ez nem tudom hogyan jelentkezik
    - gyorsabban bekapcsol a tv (pontosabban jelenik meg az adás)
    - vt60on akár 4 féle kedvenceket össze lehet állítani
    - csatornákat tetszés szerint lehet sorbarendezni, kényelmesen
    - nálunk volt hogy áramtalanítás v. áramszünet után elfelejtette a beállított kedvenceket a beltéri, ez nem csinál ilyet
    - rendszeresen felébredt low-power módból csak úgy a beltéri, és sokszor órákra úgy maradt, ez nem, illetve automata kártya sw frissítés kikapcsolható
    - szerintem satnál simán lehet szűrni a fizetős és freeTVkre
    - egész egyszerűen ez a majdnem rack méretű beltéri egyszerűen elavult dolog :)

    Kontra:
    - nem tudok egyszerre nézni is valamit, és felvenni (még dual kártyás vt sem tud egyszerre 2 slotból dekódolni, kódolatlan adásra ez nem vonatkozik)
    - ha nézek valamit, és közben fel akarom venni, rögtön elmegy a kép, és kiírja, hogy kódolt csatorna. A felvétel megy rendesen, de a fenti pont miatt nézni az adást ilyenkor már nem lehet (workaround: a felvételt on-the-fly lehet nézni a vinyóról)
    - upc-nél 24 órás kártyán az epg. Sosem használtam, nem zavar
    - felvételnél nem tudsz default ráhagyást beállítani, műsorújság szerint kezd percre pontosan (persze utólag a tervezett felvételi időpont módosítható)
    - upc videótár nem működik (na puff neki)
    - upc-s játékok nem működnek (ez most vmi vicc, ugye?)

    Röviden ennyi. Tapasztalt kollégák még lehet, hogy kiegészítik vmivel.

    Üdv,
    G.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák