Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz janos666 #42834 üzenetére

    Ezzel így ebben a formában azért nem értek egyet, mert a márkák igen is építik a termékcsaládjaikat, a Pana is a VT és most a ZT osztályt rendesen brandeli, igen is azon vannak, hogy a köztudatban a presztízs, a legmagasabb elérhető teljesítmény, illetve design és minden földi jó benne legyen, amikor arról van szó, hogy valaki ilyen kategóriájú TV-t vásárol. Szerintem nagyon rossz döntés lenne a pana részéről ezt egyik évről a másikra teljesen lerombolni. Autós példát hozva, valszeg te is hülyén éreznéd magad, ha ma veszel egy A4-es Audit, majd jovőre kijön az új A3-as, ami nagyobb, olcsóbb, kevesebbet fogyaszt és jobban megy. Hülyén éreznéd magad nem? És az sem vigasztalna, hogy vehetnél megint egy A4-et ami mindenben több/jobb az új A3-nál.

    Félreértés ne essék, én tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy előbb utóbb elkerülhetetlenül "felzárkóznak" a kisebb kategóriás termékek az idő múlásával, és azt is tudom, hogy ez a műszaki cikkeknél hatványozottan hamarabb történik meg. Ennek ellenére egy év alatt ne legyen már a flagship termékből futottak még kategória - mert akkor az ember méltán érzi előbb utóbb úgy, hogy minek vegyem meg a legjobb cuccot, ha alig 12 hónap múlva harmad áron jobbat kapok a következő ciklus belépő modelljének formájában... Nem gondolom, hogy a Panasonic ne lenne tisztában ezzel amit én itt okoskodok, ezért is hiszem azt, hogy az ST60 szándékosan nem lett jobb mint a VT50 - és a GT60 ami ugyan valószínűleg pariban van a VT50-el ha nem jobb egy kicsit, méret korlátot kapott, hogy ne sértse a VT60 eladásokat illetve ne amortizálja nullára a használt 55, 65 colos VT50-ek árát. És én ezt nagyon fair dolognak tartom!

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák