Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    oké, azt hiszem fel fogtam a dolgot :D

    abban segítsetek, hogy melyik a jobb kombó:

    1- TV plusz egy pana BR olvasó, 3D-vel, pl a 220-as, ami ugye fogad pendriveot is, tehát kvázi média player szerepkörben is tud tetszelegni.

    vagy

    2-TV és egy média player, ami segít az összes mkv-s tartalom lejátszásában is, de akkor ugye nincs eredeti BR lemez lejátszási képességem

    Amennyiben a kettes, akkor melyik az a külső média player ami 3D-t is kezel rendesen, tudja az összes valamire való hangformátumot mozgóképnél is, tehát pl DTS vagy AC3, illetve csak hangfájl esetén is pl FLAC, vagy WAV, netán MP3.

    konténerből azért ismerje: mkv, mp4, avi, mpeg2, m2ts, netán exzotikumok mint flc
    kodekből meg tudjon tényleg mindent

    legyen benne felírat támogatás, lehessen választani kódlapot, és ne őrüljön meg attól, ha a mkv-be bele van kódolva fixen mondjuk egy holland felírat, de mellé van rakva egy magyar .srt is, akkor lehessen választani, hogy melyiket és hogy akarom

    Az már csak hab lenne a tortán, ha tudna fontot váltani, illetve font méret, netán pozició offset is lenne benne.

    Tudja ezek szerint kötelezően a 24p-t, ne hülyüljön meg a 23.9valamennyi fps-től se, legyen 25 és 30 fps support

    és legyen wifis és legyen HDMI, legyen audió pass through erősítőhöz, kódolatlanul.

    nagyjából ezek szerintem amik nekem fontosak.

    Tudtok jó megoldást?

    Köszi!

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák