Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz DM-Fan #10412 üzenetére

    valóban a pv 80 -nak szebb képe volt sd adásnál. ez tuti.

    nagyon szeretem a G30-at, de még az asszony is látja a különbséget, sőt meg is jegyezte, hogy a réginek szebb volt a képe (tv). ez is tapasztalat. de ezt te semmibe veszed.
    az, meg hogy 2.5 méterről nézem a tv-met nehogy már bárkinek is fájjon. ez a szobám méretéből és formájából fakad.
    az már csak hab a tortán, hogy folyamatosan herótozva van a 42"-os tv-m.
    NINCS 300-e FT-om tv-re. van helyette gyerekem akinek a taníttatása sokba kerül ,de az etetése is.
    tartsd magadban a lenéző véleményedet. megint visszajutottunk a sznob zónába.

    lehet, hogy a 3 méteres távolságot rosszul ítéltem meg, de attól még nem vagyok gyilkos.
    lehet jelezni az emberfiának normális módon is, hogy tévedett. valóban saccoltam a távolságot, de ebben az esetben nem vezettem félre senkit, mert a júzer nem is akart 2 méterről nézni 50 collt, hanem 4-5 méterről.

    azt meg, hogy látom a különbséget 2.5 méterröl hd vs. full hd, már más is megjegyezte, akkor ő is hazudik?
    az alpáriság az már egy végső megoldás. olyan amikor a patkány harap, mert nincs más választása. rá van kényszerítve.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák