Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    Na srácok! Megjött a kék MPOW headset. A csomagolást nem gondolták túl; nem, hogy nem volt dobozban és csak egy címzett adataival matrica rajta, amit amúgy kezembe adott a postás (mert speciel HO-ban voltam ma), hanem még leragasztva se volt a gyári doboz, simán nyitható, kipakolhataó (de hiánytalanvolt egyyébként a tartalma).

    Viszont! ... Ennek a basszusa valami brutál! Egy DELL laptoba dugtam az USB stickjét, majd minden maxra, ami a csövön kifér és beoltam EZT :Y OMG, gyakorlatilag a 90ezer Ft-os SteelSeries gameDAC-os fejesemmel versenyzik! :Y (basszusra értem legfőképp és nem úgy összességében a hangminőségre - úgy nem vizsgáltam és egyébként is szerintem szubjektív). Da a basszus max hangerőn a dobhártyád lobogtatja, míg a membránok egy pillanatra sem torzítanak ... téynleg nagyot szól! A mikrofon eltávolíthatatlansága attól féltem zavarni fog (sokszor nem kell), de digitálisan egy gombbal kikapcsolható... kár, hogy nem BT-os és csak 2.4Ghz ... de legalább elvileg jobb a transmitspeed... Jó ez, veszek egy szürkét is (remélem az is az új fajta, mert mintha valaki írta volna korábban, hogy abból régit kapott).

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák