Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz cyberkind #42987 üzenetére

    Pedig el kellett volna tolni.
    Komolyan, nem tudom felidézni, hogy mikor volt utoljára olyan, hogy elhalasztottam egy játék “játszását, kijátszását” bugok miatt, mert annyira vállalhatatlan.
    Biztos volt már ilyen, csak annyira rég, hogy se évszámot, se játékot nem tudok felidézni. Pedig nálam sok minden day1, nem várok.
    A Cyberpunk ilyen, 7-8 órám volt benne, de annyi buggal találkoztam ez alatt, hogy az nem igaz, teljesen elment tőle a kedvem. Liftbe szorult enemy, lebegő tárgyak, láttam clipping problémát NPC-nél... nekem a várossal, a kárókelőkkel nem volt ilyen “nem élnek” gondolatom. Ami probléma, ami zavart, az a bugok mennyisége. Ez a játék nincs kész, nem lehet rámondani, hogy 1.0...
    Maga a játék nekem tetszett, de úgy voltam vele, ezt így, ebben a formában nem, mert rossz szájízem volt, ez a játék egy sokkal jobb formában érdemel majd végigjátszást.
    Egy-egy bug belefér, de itt 7-8 óra alatt volt annyi, mint más OW-nél egy full végigjátszás alatt SE.

    No meg persze szebb grafikával, de a mosott kinézet miatt nem hagytam volna félbe. Majd tavasz, nyáron visszanézek rá, PC-n inkább szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák