Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyulajuve

    addikt

    No, végeztem a Death Stranding-gel. Elég frankó volt, tetszett a szállítás többsége is, mert érdekes volt barangolni a különböző, kihalt tájakon, valamint megismerkedni a különböző karakterekkel. Nekem nem volt unalmas, mert oda kellett figyelni, hogy hol merre megy az ember. Mondjuk a havas tájakon szívtam sokat...

    A történet nagyon szépen kidolgozott, igaz túl nagy meglepetéseket nem okozott, de ez így van jól. Érdekesen lett megfogva a kihalás és elhalálozás folyamata, az hogy mi lesz a lélekkel. Merőben egyedit alkotott Kojima (én nem játszottam a korábbi játékaival) és számomra örökké emlékezetes lesz, majd még a Beach-en is gondolok majd vissza a játékra és hogy 1-2 bosszúságtól eltekintve tényleg egy élmény a játék.

    A grafika csúcs, a zene és atmoszféra zseniális, a szereplők hitelesek, jól játszanak. Tetszik, hogy ennyi "tudományosságot" sikerült beépíteni egy ilyen posztapokaliptikus világú játékba. Hátrányként néha az irányítás említhető, a motorozás-autózás volt, hogy szívatott, valamint a kötélmászásnál is csinált Sam bácsi bénaságokat.

    Majd 70 órát tettem a játékba, nagyjából szétszórva 2 órákat egy-egy alkalommal, ez alól az utolsó 4-5 chapter volt kivétel, amit kb 9-10 órában lenyomtam egyben (tegnap délután 4-től ma hajnal 2-ig) :DDD

    Újra nem fogom játszani, nem is szoktam semmit - HL2 volt talán egyedül amit többször is végigvittem

    Egy kérdés: miért csak nappal játszódik a játék?

    Resistencia eterna

Új hozzászólás Aktív témák