Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz Jim74 #211329 üzenetére

    Virtuális 7.1.

    Igazából manapság a legtöbb "gamer" füles tudja ezt a fícsört, bár ps4 terén nem vagyok ennyire jártas.

    A lényege igazából annyi, hogy ez egy sima stereo fejhallgató, csak szoftveresen meg van oldva az extra funkció.

    Egyébként valószínüleg telljesen jól működik a dolog, mert tényleg kiadja az térhangzást.
    Tehát, ha valaki mögötted van, azt mögülled hallod, ha valaki előtted, akkor előled, stb. stb.

    Kontrollerre csatlakoztatva ilyet biztos nem fogsz elérni, mert ez szoftveres cucc. Anékül ez egy sima füles.

    Aminek a konkrét hangzását rejtélyes módon ki sem tudom deríteni, mert sehol nem találom hány hz-en dolgozik a kicsike. Mondjuk valószínüleg nem zenehallgatásra vennéd a profi hangkártyád mellé, szóval játékra biztos megfelel.

    Így ránézésre szerintem nekem nyomná a fülem. Elég kicsinek tűnik a szivacs. És az legyen bármilyen puha, ha kicsi, nyomja a fülem. Sőt, volt olyan füles, ahol nem is a szivacs dörzsölte ki, hanem a fülem hozzáért a hangszórórészhez. Pedig arra is mindenki írta, milyen kényelmes.

    Aztán mondjuk lehet be kellett volna törni.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák