Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neoteric

    addikt

    válasz Neoteric #165247 üzenetére

    Gondoltam megírom a végét a G2A.com-os storynak, hátha más is kerül hasonló szituba.
    Szóval vettem nemrég 2db $100-os feltöltőkártyát különböző emberektől az oldalról, de mindkettőt shield nélkül. Mind a kettő kód már fel volt használva és hát mivel nem két fillérről volt szó, nem akartam annyiban hagyni a dolgot, ezért írtam mind a két eladónak, hogy szíveskedjenek újat küldeni. Az egyik rá egy napra válaszolt is és kérte, hogy beszéljek a PSN supporttal és kérjem le, hogy mikor lett aktiválva az általam megvásárolt kód. Amerikai PSN supportot sikerült elérnem, de csak amerikai vpn-nel, osztrák ip-ről nem töltötte be magát a chat felületet. A kért infot gyorsan megkaptam, és egyúttal megérdeklődtem a másik kódot is. Visszajeleztem az eladónak, rá egy napra küldött egy új kódot, ami már működött. A másik eladónak is elküldtem a kódról az infot, hogy nem átb@szni akarom, hanem tényleg szar kódot adott. Ellentétben az elsővel, ez az illető viszont nem írt soha. Úgyhogy elindítottam PayPal-on keresztül is a refund folyamatot, és ott a G2A válaszolt, hogy várjam meg a 9 napot, addig van lehetősége az eladónak reagálni. Leteltek a napok, válasz semmi, úgyhogy írtam PayPal-on G2A-nak, hogy lépjenek valamit. Fél órán belül küldték az emailt, hogy refund lesz, és rá pár órára meg is érkezett ugyanaz a zseton amit levontak tőlem, tehát a PayPal-os tranzakciós díjjal együtt visszakaptam mindent centre pontosan. Szóval a tanulság, hogy ne hagyjátok annyiban a dolgot, ha vmi nem működik flottul.

    PSN: ne0teric_sAN

Új hozzászólás Aktív témák