Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MEXX_85

    tag

    Na sziasztok!
    Megjött a 55pus7304- es készülékem, vegyes érzelmekkel
    Talp bitang erős nehéz fém! OK
    Tv... szép
    Ambilight az valami fenomenális!
    Rendszere (Android) gyors!
    Képe: hát itt már vannak bajok... kissebb bevilágitási, illetve fekete.... fényerő problémák.... stb.. na jó IPS-nek.... Elmegy lehet egy q samu 240 e ft ér már jobbat produkálna de ez csak 180e ft volt...
    A bevilágítási hiba, pár óra után mintha tompult volna az ereje, szinte teljesen megszűnt, ezt a képen is láthatjátok!

    vannak pixel hibák kb 4-5 db.. kicsi kb 1m- ről nem látni és nem is homogén állóképet néz rajta az ember.. de viszont van rajta egy kb 3-4 mm -es halványabb szürkés folt is, ami világos háttéren kb másfél méterről is látszik,

    Mozgások furák... 60hz azért megfájdította a szemem 1h után... Régi LG 43LM660 után ami 200hz es volt jobb volt.. szokni kell.. :) ...4KHDR tartalmak szépek, bár a színekkel és feketékkel nem vagyok kibékülve hiába állítgattam. be állítottam a fórumban hozzászóltak szerint, na az siralmas volt....
    Tv adást Digi-Boxon keresztül borzasztó, rácsos tört a kép hd adásoknál is.... na mondom ez megy vissza.... de boxot kiiktatva simán tv be dugva az antennát a kép szép sima, aminek megörültem, de ekkor olyan szaggatottan jött a hang kép hogy na...mekegés és pixeles kockás kép volt 4mp -ként.... így még szörnyűbb... állítgattam , semmi.. majd egyszer csak kb 6 perc múlva magától megszűnt a hiba és sima szép lett a képe, nem törik nem akad. ÖRÖM! :)

    Szóval még kap 1 hetet, jobbra számítottam.. pixel hibák miatt nem tudom visszaküldjem e...... Szerintetek? vagy cserénék lehet hasonlókra számíthatok a következőnél is, és felesleges...?

Új hozzászólás Aktív témák