Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Ádyka #1902 üzenetére

    Amikor nem használom a gépet 1-2 órát napközben, és ki kéne kapcsolnom a TV-t, akkor visszakapcsolás után ugye elmászik pár ikon az asztalon, meg összegyűjti a megnyitva hagyott böngészőket a bal felső sarokban

    Nalam ez sajnos nem jatszik, mivel az erositom a HDMI passthrough miatt standbyban is 40W-ot fogyaszt, igy ha nem vagyok a gep elott, akkor lenyomom a TV+erosito elosztojat.

    Hulye nV driver persze erzekeli, hogy nincs HDMI, es ilyenkor lekapcsolja a kimenetet :(
    Igy eloszto visszakapcskor rutinbol nyomhatom az erosito tavjan a home, jobbra, OK kombot, aztan asztalon jobb klikk/felbontas, eszleles, hogy 2 perc latszolag gep merevrefagyas utan feleledjen a HDMI, aztan taviranyiton home, balra, OK.

    Így viszont a fehér közel sem fehér. Sárgás barnás cseppet.

    CRTmet anno 9300K-s szinhomerseklet beallitassal hasznaltam, ahhoz kepest tenyleg sarga. :DDD
    Kellett 1 het, mire megszoktam az uj beallitast, most mar a 9300K tunik extrem keknek.

    Grafikusok elvileg 5500K-ra szoktak kalibralni a monitoraikat, az ilyen enyhen sargas.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák