Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    Üdv!

    Passat B4 1Z motorkód (90ló 1.9TDI)

    Két problémám lenne, hátha tudtok megoldást rá, vagy tippet adni mit nézzek át. Egyébként a múltkori féknyereg szivárgást megcsináltam hétvégén, felújítottam, légtelenítettem, tökéletes lett. Viszont sokat szívtam a zégergyűrűvel, ami úgy volt fordulva, hogy a féknyereg miatt nem fértem hozzá. Legközelebb lehet inkább elviszem szerelőhöz, nem akarok idejekorán megőszülni :DDD

    Az egyik az üzemanyag szintjelző lenne. Menet közben gondol egyet, leesik nullára, 5-15mp múlva jelzi újra a szintet (vagy a jót, vagy egy rublikával kevesebbet) majd újra lenullázza magát. Érzékelőre gyanakszom, lehet emiatt ilyen tünet, esetleg cserés az érzékelő?

    Másik a kormánymű, ami erősen (~15°) balra húz egyenesen tartásnál. Akitől kaptam az autót, megnézette a futóművet, de nem annak beállításával van a gond, hanem elvileg a kormányműben van valahol a hiba. Mi okozhatja ezt?

    Bónusz kérdés: hátsó kerékcsapágy kicsit kotyog, hétvégén ha már emelve volt a kocsi átnéztem mindet. Milyen márkát érdemes venni?

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák