Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz CharlieDrop #131807 üzenetére

    Nekem Octavia 2 facelift kombim van ezzel a motorral és egy iszonyú hosszú 5ös váltóval, 130-nál 2500at (sem) pörög, ennek megfelelően nem hangos, keveset eszik, dízelesnek dízel a hangja, de a kabinban nem nagyon hallani, télen 2-3 perc és meleget tol, a vízhőfok persze lassabban melegszik, de ez dízel, nem a kipufogónak fűt.

    Amúgy annak ellenére, hogy mindenfelé lomha és gyengének bélyegzik ezt a motort, szerintem igenis tud fürge lenni, igaz nem 1200nál kell elváltani, mert alacsony fordulaton nyomatékszegény, de szépen 1800ig elfoggatva megy mint a hülye. Piszok takarékos tud lenni én elégedett vagyok a kocsival, ennek megfelelően gondolom egy golfban(főleg ha csapott seggű és nem kombi, ergo kisebb autó) is ugyanígy viselkedhet ez a moci! Bistos van ami jobban megy tőle, de egy 20 éves 1,9 tdi-t(az adagolós szmókendcsárm) szerintem érzésre elpicsáz, azok sem egy rakéták, de célnak töléletesen megfelelnek a maguk 90 és 110 lovukkal, ez is épp ilyen kütyü, csak itt ha odalépsz nem tol ki egy vödör kormot a kipufogón.....ennél a kipuffból enni lehetne, az enyém vége pl még belülről sem kormos.

Új hozzászólás Aktív témák