Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pocokxx

    Közösségépítő

    válasz molnarpeter #119264 üzenetére

    és (#119260) Mágus2 és tulajdon képpen mindenki....:)

    Dísztárcsát már kicseréltem, és a huzat, meg a kormányvédő is lekerült. A héten járt volna le a hirdetés, és felraktam volna az új képekkel. Egy PD szaki jött megnézni, géppel nézegette, azt mondta motorikusan a mért értekek megfelelőnek tűnnek, futómű nem kopog, elöl egy gumiharang cserére szorul, hengerfejet látta ő is, kérdezte, hogy mi történt vele, elmondtam, azt mondta rendben... A fényezésen vannak hibák. Nagyon szűk helyen volt a garázsunk sokáig, ráadásul "mélyített" és mellette egy kennel a kutyának. Úgy kellett becentizni az autót sötétben, és kétszer nem sikerült... Egyszer az első másszor a hátsó sárhányó bánta. A jobb elején egy bicikli pedál nyomai látszódnak. A küszöb azért horpadt, mert kicsúszott alóla az emelő, és megnyomta. Hátul sikerült beletolatni egy tükörből láthatatlan parkolóhelyet lezáró kengyelbe. A szélvédő megrepedt, mert erővel akartam visszatenni a belső visszapillantótükröt, amit a kisfiam belecsimpaszkodva leszedett, így az is cserés. A látszat ellenére komoly törése nem volt.

    Azért kérdezlek titeket, mert én nem tudok objektív lenni, én szeretem ezt az autót... Több kép

    [ Szerkesztve ]

    "Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Új hozzászólás Aktív témák