Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    udv sracok, repteri sztorihoz, eddig minding jol jottunk ki, egyszer viszont Glasgow-ban voltunk Veraval, berelt golf, satobbi. Uccso nap atmentunk Edinburgh-be reggel a csekout utan, var nezes, utana pici seta a tengerparton, majd ugy 4-4.5 oraval a Glasgow-i returjarat indulasa elott cuccolas vissza a keleti oldalra. Na, fasza utepites, peak time dugoval megfuszerezve, igy kb 1.5 orank volt, mire kijutottunk az Edinburgh-i dugobl. 1.5 ora aterni Glasgowba, kocsit leadni, borondfeladas, security check. Olyan ugyesen sikerult abszolvalni, hogy a kapunal meg vartunk is 10 percet, mire megkezdhettuk a felszallast. A hideg veritek levert, es a mai napig csodalkozom, hogy az Enterprise nem kuldte utanam a gyorshajtasert a buntiket (30MPH-s tablanal lazan 60-70mph-val, 60-nal meg amit a 2.0TDIbol kifert

    Mas: Nem talalok dedikalt fejhallgatos/fullhalgatos topikot.

    50-60-70EUR/GBP arsavban mi az ajanlott modell, ha fontos az
    * akkuido - jo lenne 30-40h
    * BT5/aPTx (vagy hogy a rakba hivjak)
    * jo hangzas, elektronikus zenehez illetve Win10-en Teams hivashoz jo mikrofon
    * noise cancelling jo ha van, de nem letszukseglet
    * okostelo app ha van, nem gond (FW frissiteshez, egyedi EQ)

    Amazonrol nezegetnem, mert a helyi bolti kinalat itt fos, es draga.

    Szokasos markakon (JBL, Senheiser, Sony,JVC, Phillips,stb) kivul melyik markakat nezegessem? Amazonon van egy valag nekem ismeretlen marka, tobb 1000-es ertkelesbol 4-5 csillaggal (pl. 6S, OneOdio,Doquaus, Anker) de ezek kozul egyedul az Anker marka ismeros (akku, usb kabel)

    Jo lenne elkezdenem kinezni most, es majd BF dealben lecsapni ra

    Koszi
    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák