Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz Mr.Csizmás #77467 üzenetére

    "már megint +1 Econnak :U :D"

    Nem vagyok ám olyan genyó, mint amilyennek tűnök... Bár jobban belegondolva, ez azért erősen vitatható. :D

    Komolyra fordítva: a burnoutosok többsége nem is tudja magáról, hogy burnoutos, ha megpróbálod velük megbeszélni, akkor hárítanak, sőt, lehet, hogy agresszívan reagálnak, amiért nem hagyod békén őket az ilyen hülyeségekkel. Sajnos a magánéleti kapcsolatok leépülése és romlása is szerves része a problémának, a burnoutosok sokszor a legfontosabb szövetségesüket, a párjukat is elmarják maguktól. Azt hiszem, az a legokosabb amit tehetsz, hogy elviszed egy hosszú hétvégére valami csendes helyre és megpróbálsz vele beszélgetni...

    (#77468) spanyoll

    "Ja, csak ezeket nehéz orvosolni, ha az ember nincs olyan pozícióban."

    Mindenkinek nehéz ezt orvosolni, a pozícióban levő embernek is, mert a kérdés elsősorban nem anyagi eredetű.

    "Én 100%osan tudom magamról, hogy ki vagyok most égve, mert érzem, hogy csak a munka körül forog minden."

    Az már önmagában is jó, hogy felismered a problémát. Én ugyan nem vagyok coach, de általános jelleggel egy kissé közhelyes, ám helytálló tanácsot adnék: vegyél vissza egy normális munkaterhelésre. Ha úgy nem elég a pénz, akkor jobb, ha nem ragadsz bele ebbe a munkába, hanem váltasz. Érdemes megnézni ezt a videót, mélyen emberi. Ha láttad már, akkor is érdemes még egyszer. Nem feltétlenül kell ekkorát váltani, de azt meg kell érteni, hogy a magánéletünk sokkal fontosabb a munkánknál.

Új hozzászólás Aktív témák