Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz aleister #1805 üzenetére

    ilyesmikről nekem is van 1-2 kalandom :)
    egyptomban amúgy én 1x kaptam vmi keményebbet de azért, mert "bátrabb" voltam a kelleténél...egy srác meghívott magukhoz, családi vacsora stb...na ott gyorsan megindultak a dolgok khmm :DDD
    másik balfaszságom ami tényleg az volt így utólag, még jordániban történt...sivatag beduinok stb, idegenvezető mutatja, hogy 1000 éves kút a sivatagban, beduinok mai napig hazsnálják...vizünk pont elfogoytt akkora és hát k meleg volt....én meg gondoltam, ha már thaiföldet, kínát kibírtam kisebb nagyobb hasmenésekkel akkor mit nekem egy 1000 éves kút, beduinoknak sem árt akkor nekem sem fog...
    nos a pláne az volt, hogy 1-2 napig nem is volt semmi gond...pont amikor hazaértünk akkor kezdődött, na az nem volt egyszerű...3 napig csak kúszni tudtam kb úgy fájt, 4napon benéztünk korházba is, hogy vmi legyen, mert kezdett kicsit sok lenni a fájdalomból...
    viszont ha vki nem ilyen balfa@sz mint én akkor nem hinném, hogy komolyabb baja lenne egy két fo...ástól eltekintve...mégha helyiekkel is egy helyen eszik stb akkor sem
    amúgy meg ott a jó kis dobozos cola, meg alap, hogy viszem a jó kis házipálinkát fertőtleníteni :DDD

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Új hozzászólás Aktív témák