Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Balinov #11903 üzenetére

    passz. nem jatszottam semmivel. fifa meg gta. elobbivel is kb 10 meccset online, meguntam hogy agyonvernek a 8 eves gyerekek es kozben a mikrofonban trollkodnak ;] :D de a team play funny, amikor 1 embert iranyitasz a 11-bol, es minden jatekost vki mas iranyit online. ha ertelmes emberekkel talalkozol...
    gran turismo 5-oztem, most gran turismo 6-ozok neha. de az kb rosszabb lett. mar ami a koritest illeti. maga a jatek nem olyan rossz.

    party gameket akartam volna, de azokbol nem talaltam jot. fusion frenzy 4 pl. fetrengos volt xboxon.
    talan ezek az assassins creedek sem rosszak ha szereted az ilyen 3rd persont, meg az unchartedot is dicserik. egyiket sem probaltam.

    gta-t viszont tudnam dicserni jo ideig. iszonyat jo lett. tartalmilag, grafikailag is elkepeszto hogy mit ki nem hoztak ebbol a konzolbol. valtozatos kuldetesek...hajo, repulo, tengeralattjaro, ejtoernyozes, bankrablas amit el tudsz kepzelni. annyira latvanyos meg szorakoztato, hogy el tudom nezni egy oran at is hogy vki jatszik :D
    de hat majd meglatod. zene, palya merete, minden...sztem minden idok egyik legjobb jateka.
    ilyen sc1/wc2/hl1/monkeyisland3 szint nalam ha mar elkezdtunk kockulni :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák