Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz Elims #441 üzenetére

    Igen most venném.
    Csak eléggé hezitálok.

    A tulaj azt mondja,hogy sokba van az autó (megjegyzem családja van),de a biztositás olcsó neki,mert jó helyen lakik és már 46 éves.De igazából nem költött még rá semmit,csak vette 1,5 hónapja,hogy melóba járjon vele. Ezek szerint sokba van a benzin. Itt egyébként nem nehéz magas fogyasztást elérni. Könnyü belefutni nagy dugókba,araszolgatni.

    Nagy takaritás ráfér az autóra belülről,gondolom a gyerekek segitenek össze koszolni.
    Viszont az látszik,hogy nincs lelakva.
    Kivülről annyi látszik,hogy sokat állt napon ,mert kicsit megszivta a szinét.
    Illetve a fent emlitett sérülések.
    Nem tudom irtam-e,hogy a hátsó lökháritón kb 7cm hosszan pár centi vastagságban megindult a lakkozás (fel van pattogva,gondolom ez is a nap műve).

    Sajnos nem tudja mikor volt vezérműszíj cserélve.

    Még nem mentem vele,csak összefutottunk ma,mert egyikünk sem ért rá igazán.
    Holnap elvileg alaposabban meg tudom nézni és ki is tudom próbálni,kiváncsi leszek a turbóra.

    Ja és a fent emlitett hátsó kipuffogó dob hibás,gondolom ezért panaszkodik,hogy sokba van,mert igy többet eszik,és ilyenkor kiszámithatatlanul irreálisan sokat ehet.

    Javitsatok ki ha tévedek.

    Felszereltsége elég jó,szinte minden elektromos benne. Légkondi is van.
    Ülés is elektromos teljesen,fűtéssel.
    Krém szinü bőr mindenhol,az idő illetve a nap,na meg az ápolás hiánya miatt természetesen repedezésekkel.
    Ez vmikor komoly gép lehetett.
    1998 évjárat.

    [ Szerkesztve ]

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Új hozzászólás Aktív témák