Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magi20

    senior tag

    válasz aneda #459 üzenetére

    azért látom ettől az ember meg a fosástól nem igazán tudtok elvonatkoztatni,na de mindegy is.

    azért mert egy üzenetben azt mondtam hogy jó legyen,te utána közölted hogy nem tudod kihozni,én meg elötte mondtam hogy 40 fokba nem fogom végigcipelni a buszon,és autóm sem lesz,úgy nézett ki,ezért mi a pöcsömnek kellett volna hogy hívjalak,ne közöljem reggel hánykor megyek fürdeni?vagy fosni,hamár ugyis ilyen felvetett téma ez?

    igen megkérdeztem hogy eladod -e külön,ez miért slussz poén???

    vettem moddingfantól 1000ft-ért egy egérpadot..ez is slusszpoén?1500ft-is 1500ft nem?

    jah tudod én hívtalak,nem is te.hányszor küldtem anno privit?és te mondod hogy nem fogsz velem üzletelni?azért ez beszarás.Miért a privit nem tudtad elolvasni?ha meg hívtalak volna akkor azt írnád,...........anno amikor 1000-szer próbáltál elérni,ez már a kákán is a csomó.

    másik:minek nézzem meg a portékát?menjek be elöször nézzem meg ????mi a tökömnek?írtad hogy sárga penge képpel eltudok képzelni egy 17 colos monitort.
    Részemről sincs problem,hisz ugyanazért az árért egy 900B-t kaptam full jó állapotban...de ne haragudj hogy nem a tiedet vettem meg.sry

    amúgy a multi kismillió privi ,,kb 7-8 volt..2 hónapon belül.és emlékszem még mondtad is hogy majd lesz füles akkor te írsz,Legalább helyesen írd már le ide,.vagy állítsd

    Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

Új hozzászólás Aktív témák