Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trionin

    tag

    Sziasztok.
    Hamarosan a PayPal-os számlámról átutalnék egy hazai bankkártyára (K&H) egy bizonyos összeget. Banki adatok kitöltésével nem is lenne gond, csak olvastam hogy majdnem mindenki felcseréli a vezeték és a keresztnevet PayPal-os regisztrációkor, és emiatt a keresztnév nem lesz módosítható, csak a vezetéknév bankkártya hozzáadásakor. Mivel a szüleimé a K&H-s számla, ezért pont hogy a keresztnevet kéne megváltoztatom édesapáméra, mert az ő nevén van a K&H. Találtam leírást, mi a teendő ebben az esetben, írtam is e-mailt a PayPal-nek, hogy cseréljék fel a keresztnevet és a vezetéknevet. Ma küldtek e-mailt, hogy megkapták, és javították a nevet. Látszik is hogy csináltak valamit, mert ha belépek eddig mindig az volt kiírva, hogy Welcome Keresztnév Vezetéknév (a hibás regisztrálás miatt), de most már jól van írva, Welcome Vezeték és Keresztnév. Kezdtem reménykedni hogy jó lesz, de miután beléptem hogy hozzáadok egy bankkártyát a számlámhoz, ugyanúgy a vezetéknév módosítható, a keresztnév nem.. :((( Pedig felcserélték a két nevet. Ebben az esetben mit kéne tennem? :F

    Nem =)

Új hozzászólás Aktív témák