Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztelt Uraim!
    Kérdés sikerült valakinek már javításhoz hozzájutni? Elkezdtem elolvasni a géppel kapcsolatos hibákat nekem pár dolog van amit nem értek! Van akinek 4.0 android van rajta? Mintha azt olvastam volna.
    Ami engem bosszant, hogy az előző szerkezetemnél simán működött a vonalas LAN csatlakozás USB keresztül! Ez is felismeri DE hiányzik az opció a menű-ből ez normális? Sajna nem mindenhol van vezeték nélküli net és igen bosszantó hogy erre a rendszer barmolói nem gondoltak! Az hogy az előzőhöz képest egy tetű lassú már nem is mondom sőt amikor elindul akkor sem adja azt a 2x1.6Ghz-ból adódó sebességet a másik 1,2Ghz volt. Viszont a youtube nálam simán fut! A torrentre azonban 250es korlátot az istenért nem hajlandó feloldani ezt próbálta már valaki? A kártya (32Gb) nálam is beragad érdekes a másik nem?
    Az hogy a "play áruházból" szinte semmi nem működik már nem is számít csodának. Nálam felszabadíttattam a root jogokat de sok program így sem ismeri fel! Még egy dolog másnál is kereste a GPS
    jeleket? A fejlesztők az ilyet miért nem veszik észre azonnal? Hiszen indítás után azonnal ott a jel és a hozzá tartozó magyarázat is! Nagy nehezen sikerült letakarítanom de nem ez lenne a megoldása az gondolom.
    Kíváncsi leszek mennyit segít ezeken a hibákon a frissítés?

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák