Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SamSem58

    aktív tag

    Sziasztok,

    Windows 7, 64 bites rendszeren, hibásan működik a 2007-es MS. Office Outlook. Kihagy egy csomó funkciót, pl. nem egészíti ki automatice a dátumot, és nem szúrja be a hivatkozásokat sem, szó kijelöléskor hiába nyomok neki Ctrl + H - billentyűpancsot, a keresőablak üresen jelenik meg. (korábban, ha pl. beírtam Budapest 2016 - már automatice kiegészítette az aktuális dátumra, vagy ha betűvel beírtam egy hivatkozást - pl. www.valami .hu - és sort váltottam automatice hivatkozást csinált belőle, most külön be kell szúrni a hivatkozásokat is - ez macerás és bosszantó) A progi az eddigiekkel ellentétben, nem ismeri fel és nem egészíti ki az alap simleyek :) :( jeleit sem, Évek óta ezt a progit használom, azzal a különbséggel, hogy eddig 32 bites Windows 7-en futott, de nem voltak vele ilyen gondjaim. Semmit olyat nem találtam a beállításokban, ami ezeket a hibákat korrigálná. Hogy s mint lennének az említett hibák javíthatóak? Az Office újratelepítésével, vagy egyéb számomra eddig ismeretlen módon?

    Samsem

Új hozzászólás Aktív témák