Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -mugen-

    tag

    Borisz76

    Teljesen zárt( hátulja nincs mert ugye a biztosíték dobozt hivatott takarni, de ott meg betonfal van...)

    Akkor az antennázást kihagyom...majd egyszer beszerzek egy eszközt amit a sárgával jelölt helyen diszkréten ellehet helyezni...

    Azt tudom, hogy a vevő eszköztől is függ,de az aggályom a szekrény+vasbeton.
    Ha szemből nézed(a pirosat) akkor jobb kézre egy kb 80cm-es falszakasz határolja ami 15cm vastag. utána van egy 120cm-es "lyuk"ami a nappaliba vezet.
    Balra meg egy kb.9cm vastag fal.
    Nem tudom mennyire rontaná a jelet ez a körülmény?
    Sajnos ez panel, szóval más eszköz/más helyen elhelyezés nem igen megoldható.
    Ilyenkor szeretnék kertes házat építeni :DD

    Igen amúgy pont a lakás "közepén" lenne,csak az árnyékolás... bár ha minden tervezett eszköz meglessz akkor wifin csak a böngészés/videónézés fog menni, lehet az úgy tűrhető lessz...
    Még tervbe vannak okos kapcsólók(Apple Home kit lenne a jó, de másra is nyitott vagyok) ezzel kapcsolatban kérdezhetek itt vagy van rá dedikált topic?én nem találtam.

    zsiga68
    Coax van a falban, csőben.Annak a helyére menne a cat6.
    Jogos,abból indultam ki ,hogy manapság Modem+Routert adnak a szolgáltatók.

    Tüzet okoz?(ennyire melegszik?)
    Én is tudom, hogy a NAS-t meg Routert nem optimális szekrénybe rakni, de ha elégséges megoldást nyújt egyelőre akar bevállalnám aztán egy saját Routerrel idővel megoldom a jel problémát.

    mezis
    Kár érte.

    "nankurunaisa"

Új hozzászólás Aktív témák